Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szemese01, Módosítva: 2012. január 16.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kiszerelés: 16 ml

Kapható fodrászkellékesben.

Christine

2014. november 6.

Nagyoooon rossz. Pedig nem vagyok nagy körömlakk minőség mániás. Felkenem délután, estére már jön le. Semmit se ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 6.

szaszu05

2014. augusztus 16.

Talán a legrosszabb körömlakk, amit valaha használtam. Buborékosodik, egy nap után berepedezik és lepattog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Mossyka

2013. augusztus 6.

A 84-es babarózsaszín árnyalat van meg. 3 rétegben fed tökéletesen, de pillanatok alatt megszárad. Száradás után egy picit matt lesz, de fedőlakkal orvosolható. Eddig 4 csillag majd updatelek, hogy meddig bírja.

Update: Ez egy szutyok. :D Kb. 24 órája van a körmömön és nem csak, hogy lepattogzott de berepedezett. A felületén nem érezni, de elég rendesen látszik, hogy össze-vissza van törve a lakk a körmömön. Ilyet még sose tapasztaltam... Olyan mintha műkörmöm lenne és 10-15x rácsapkodtam volna az ajtót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

kawa.kriszta

2013. július 6.

Egy neon sárga boldogtalan tulajdonosa vagyok... Híg, nem fed. Min. 4 réteg kellene, hogy mutasson valamit, na az meg az életben nem szárad meg. Lehet, hogy a sötét színek "működnek", de ez kuka. Még jó, hogy csak 200 Ft volt, bár az is sok érte, ha a kukában landol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 6.

cittyike

2013. július 6.

3 szín boldog tulajdonosa vagyok. :) Nagyon jók, minden tekintetből. A fedésük 1 rétegben is tökéletes, nagyon gyorsan száradnak, fedőlakk nélkül is eléggé tartósak, egész olcsóak. Gyönyörűek! :) Még tervezek pár új színt beszerezni. Mindenkinek csak ajánlani tudom (őket).
Ha valakit érdekel hol lehet kapni,akkor elmondom hol szereztem be őket. A lehel téri metro megállóban a vietnámi boltban nagyon nagyon sok színben van. azt hiszem 350 forint körül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 6.

Babooca

2013. július 6.

Anyukám vett ilyet nekem egyszer, egy szép pinkes színben. Tetszett nagyon, csak már leszoktam addigra a harsány színekről, ezért odaadtam neki. Lábkörmökön nagyon jól mutat, a színes szandáljaihoz, magassarkúihoz fenségesen áll. Egy rétegben is szépen fed, és nem pattogzik. A színe lehet, h erős és megfogja a körmöket kicsit, de alaplakkal ez megoldható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 6.

adawhore

2013. június 17.

Keresztanyam lakkjat probaltam ki, bar ne tettem volna... 2 oran belul lepttogott, egyben le lehetett huzni. Katasztrofalis ez a lakk, 1 Ft-ot sem er. 1*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 17.

arybaba2

2013. május 30.

Nem a legrosszabb koromlakk.Van egy neon zold Szinum ami egesz jol birja es mar regota megvan es meg mindig olyan mint az uj.:)3*mindenkepp:)kb. 200 Ft ot siman meger.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 30.

Iluss♥

2013. május 27.

Én nagyon szeretem. Évek óta megvan és nem száradt be. Bordós csillámost sikerült beszerezni belőle annak idején, és azóta sem bántam meg. Egy rétegben átlátszik, de viszont kettőben tökéletesen fed! Fedőlakk nélkül 4 napig, fedőlakkal 6 napig is kibírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Hime

2013. április 14.

Minták készítéséhez tökéletesen elmegy, kedvenc színem a 170-es pasztell lila. Olcsónak elég olcsó. 3 csillagot szerintem megér, egy essence lakknál tovább bírja. kenés utáni második nap kopik, pattog (alap és fedőlakk nélkül)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol