Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, Módosítva: 2012. október 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Queen Latifah első parfümje. Az illat a nőiességet, a belső erőt, karizmatizmust és szépséget hivatott kifejezni. Meleg és érzéki egy telt vörös palackban.

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: bergamot, mandarin

Szívjegyek: rózsa, fekete jázmin, konyak, koriander

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, vanília, tonkabab, pézsma, tömjén

Kardvirág

2016. április 10.

Ez egy nagyon kellemes illat, de rajtam sajnos nem tartós, 10 perc után bőr közelivé válik, 1 óra múlva már csak keresve találom meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 10.

Piri11

2015. december 12.

Moncsi044-nek köszönhetően hozzájutottam egy kisebb mennyiséghez. A kezdete és a további része is nagyon intenzív, nagyon erőteljes. Nekem egy kicsit túl édes, nehéz, fűszeres virágos illat. Nagy szilázzsal. Amikor magamra fújtam, úgy voltam vele, hogy én ezt az illatot ismerem. Nagyon sokáig nem jutott eszembe, hogy mire is emlékeztet, de rájöttem TM Angel felturbózott változata, édesebben, fűszeresebben. Hogy őszinte legyek én valami egészen másra, valamire eredetibbre számítottam. Finom-finom, de nekem így ő csak 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 12.

laracroft

2015. január 18.

Ejjjjjha. Elsőre leírtam magamban, mondván minek még egy édes-balzsamos Ange Ou Demon szerű illat, aztán......aztán valamiért magamra fújtam egyik reggel, és úgy alakult, hogy maradt rajtam egész nap. Ebből a füstös-rumos vaníliából, amit eleinte érzek, kialakult valami elképesztő tejes vanília, nem tudom máshogy jellemezni, számomra nagyon finom, nem geil, nem túl édes, de mégis nagyon finom vanília.Igazán kifinomultan gourmand.
Ha Thierry Mugler Alien Essence Absolu-jából kivennénk az Alien-részt, valami hasonló maradna. :)
Tartóssága és hatósugara is ötös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 18.

Tartóssága és hatósugara is ötös! :)

gerbaud

2012. október 12.

Amikor a parfümöket pontozom, általában külön kategorizálom a celebparfümöket, mert áldott jó szívem van:). Na de jött ő. Annyi elegancia, nemesség és dög van ebben egyszerre, hogy az nem igaz. Igazi mélyvörös kissé fűszeres csábítás, a tömjéntől picit füstös, a konyaktól bódító és úgy ahogy van, imádnivalóan melengető a hűvösebb időben. Még a nyár végi estéken is jó volt beleburkolózni, nemhogy most. Nagyon-nagyon szenvedélyes és telt, meg is emelem a kalapom az elkövetői előtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 12.