Egyéb

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. március 1.

Fejjegyek: bergamott, citrom, grapefruit, limett, tengeri szellő

Szívjegyek: borostyán, frézia, gólyaorr, gyöngyvirág, jázmin, kókusz víz, levendula

Alapjegyek: borostyán, pézsma, szantálfa

pacsalia

2021. szeptember 3.

Már tényleg nem gyártják? Vagy ez fals infó??
Egy az egyben Bronze Goddess😍😍😍😍úú annyira örülök neki!!!!!! És mennyivel olcsóbb....! Feleannyi kb.
Szülinapomra kaptam magamtól... Intenzívebb és szerintem tartósabb is lesz, megérzésem szerint mint az E.L.
Szomorú vagyok ha nem lehet tényleg majd már kapni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Már tényleg nem gyártják? Vagy ez fals infó??
Szomorú vagyok ha nem lehet tényleg majd már kapni...

Freesia

2019. május 31.

Gondoltam egy merészet, és az itteni leírások alapján -a fragi adatbázisban nem is találtam meg, és a net is elég szűkszavú vele kapcsolatban- bevállaltam látatlanban az illatot. Nem bántam meg, sőt! Minden várakozásomat felülmúlta. Tényleg nagyon hasonlít a Bronze Goddess-re, csak annál tartósabb és megkockáztatom, jobban is tetszik. Az üvege pedig gyönyörű :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Timi27

2019. május 4.

Pommenak köszönöm, hogy kipróbálhattam :) nagyon jó kis nyári illat, a Bronze Goddes Eau Fraiche Skinscent-re hasonlít nekem is. Könnyed, friss kókuszos naptejes illat , nem émelyítő, igazi nyaralás feelingje lesz tőle az embernek :) Szuper !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

zsazsi1

2019. március 18.

Pomme jóvoltából megkóstolhattam - köszönet érte ezúton is :-) - és tényleg egy az egyben Bronzes Goddes! Tavaly az volt a nyaralós illatom, és nem mondanám meg, hogy nem ugyanaz! Megkockáztatom, még tartósabb is. Igazi naptejes illat, aki ezt keresi, annak nyárra kötelező beszerzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

pomme

2019. március 17.

Finomságos naptej illat :) Hasonlít a VS Very Sexy Now Wild Palm-ra, de kevésbé virágos (szerencsére), az az illat meg elvileg Bronze Goddess hasonmás, szóval akkor ez is elvileg hasonlít rá, gyakorlatilag nem tudom, mert a BG-hez még sajnos nem volt szerencsém. Fejillatában én a limeot és a (sós) "tengeri szellő"-t érzem, aztán előjön egy krémesebb, picit fás kókuszillat, és egyre melegebb lesz az összhatás, ahogy halványul a lime. Egy icipici (talán frézia) még érezhető benne. A felsorolt illatjegyeket a Notinoról szedtem, de őszintén szólva én a töredékét gondolom valósnak. Levendula meg gyöngyvirág, hát ilyen tuti nincs benne, én legalábbis nem érzem egy kicsit sem...
Szóval ez egy jó kis strandolós parfüm, annak is szánták a dizájnból és az ugyanilyen illatú, arany csillámos testolajából ítélve. Kókuszos naptejillat egy kis sós lime-os kezdéssel (kb a silver tequila-ivászat jut róla eszembe, lime+só, szerencsére a tequila elmaradt :) ), utána meg pici virággal és sok-sok melegséggel. Nem tudom, melyik illatjegy csinálja ezt a meleg-érzetet, de imádom :)) Ilyen élményem még csak a House of Oud Wind Heat illatnál volt, ott is beleszagolok az illatba és érzem, ahogy melegebb ott a bőröm, tényleg, mintha a forró nyári szél fújná. Az üvege gyönyörű, az olaj meg egyszerűen annyira csodálatos, hogy minden nap kézbe veszem és gyönyörködöm benne :D Nem bántam meg, hogy megvettem őket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.