Egyéb

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2020. március 1.

Fejjegyek: bergamott, citrom, grapefruit, limett, tengeri szellő

Szívjegyek: borostyán, frézia, gólyaorr, gyöngyvirág, jázmin, kókusz víz, levendula

Alapjegyek: borostyán, pézsma, szantálfa

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Freesia

2019. május 31.

Gondoltam egy merészet, és az itteni leírások alapján -a fragi adatbázisban nem is találtam meg, és a net is elég szűkszavú vele kapcsolatban- bevállaltam látatlanban az illatot. Nem bántam meg, sőt! Minden várakozásomat felülmúlta. Tényleg nagyon hasonlít a Bronze Goddess-re, csak annál tartósabb és megkockáztatom, jobban is tetszik. Az üvege pedig gyönyörű :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 31.

Timi27

2019. május 4.

Pommenak köszönöm, hogy kipróbálhattam :) nagyon jó kis nyári illat, a Bronze Goddes Eau Fraiche Skinscent-re hasonlít nekem is. Könnyed, friss kókuszos naptejes illat , nem émelyítő, igazi nyaralás feelingje lesz tőle az embernek :) Szuper !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 4.

zsazsi1

2019. március 18.

Pomme jóvoltából megkóstolhattam - köszönet érte ezúton is :-) - és tényleg egy az egyben Bronzes Goddes! Tavaly az volt a nyaralós illatom, és nem mondanám meg, hogy nem ugyanaz! Megkockáztatom, még tartósabb is. Igazi naptejes illat, aki ezt keresi, annak nyárra kötelező beszerzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 18.

pomme

2019. március 17.

Finomságos naptej illat :) Hasonlít a VS Very Sexy Now Wild Palm-ra, de kevésbé virágos (szerencsére), az az illat meg elvileg Bronze Goddess hasonmás, szóval akkor ez is elvileg hasonlít rá, gyakorlatilag nem tudom, mert a BG-hez még sajnos nem volt szerencsém. Fejillatában én a limeot és a (sós) "tengeri szellő"-t érzem, aztán előjön egy krémesebb, picit fás kókuszillat, és egyre melegebb lesz az összhatás, ahogy halványul a lime. Egy icipici (talán frézia) még érezhető benne. A felsorolt illatjegyeket a Notinoról szedtem, de őszintén szólva én a töredékét gondolom valósnak. Levendula meg gyöngyvirág, hát ilyen tuti nincs benne, én legalábbis nem érzem egy kicsit sem...
Szóval ez egy jó kis strandolós parfüm, annak is szánták a dizájnból és az ugyanilyen illatú, arany csillámos testolajából ítélve. Kókuszos naptejillat egy kis sós lime-os kezdéssel (kb a silver tequila-ivászat jut róla eszembe, lime+só, szerencsére a tequila elmaradt :) ), utána meg pici virággal és sok-sok melegséggel. Nem tudom, melyik illatjegy csinálja ezt a meleg-érzetet, de imádom :)) Ilyen élményem még csak a House of Oud Wind Heat illatnál volt, ott is beleszagolok az illatba és érzem, ahogy melegebb ott a bőröm, tényleg, mintha a forró nyári szél fújná. Az üvege gyönyörű, az olaj meg egyszerűen annyira csodálatos, hogy minden nap kézbe veszem és gyönyörködöm benne :D Nem bántam meg, hogy megvettem őket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 17.