Egyéb

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet feltöltötte: pomme, Módosítva: 2019. március 11.

Kategória:   Testápolók

Csillámos testolaj a Radiant for Her EDP illatával.

pomme

2019. március 17.

Édesebb, mint a parfüm verziója és mintha a lime-ot elfelejtették volna, de így is nagyon finom :) Szépen beszívódik, a csillámok visszafogottak, és jól szétkenve nincs is sok belőlük. Amit furcsálltam, hogy spray verzió, de egyelőre nem tömődött ez a fújókája a csillámoktól. Szépen kiegészítik egymást, de nem egyeznek 100%-ban. Viszont így lime nélkül se émelyítő vagy túl édes, teljesen rendben van az édeskés kókusz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.