Egyéb

Ár:   2960 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Málni, Módosítva: 2013. január 9.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Virágos-fás unisex arab parfüm. Keleti füstölő illat rózsával, ouddal megbolondítva.

Fej: rózsa, oud

Szív: ámbra, fa

Alap: szantálfa, pézsma

mona82

2017. június 27.

Nagyon piszkálta a fantáziámat,gondoltam tegyünk egy kitérőt az arab illatok felé is,egyszer mindent meg kell kóstolni...én meg a rózsa nagyon nem....de tényleg nem....borzasztó szaga van rajtam,üvegben izgalmas,nem mindennapi.Gazdáját keresi pár fújás híjjával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 27.

Odil

2017. március 31.

Kimért, felnőtt, száraz és okos, de boszorkány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 31.

Kimért, felnőtt, száraz és okos, de boszorkány.

Lilu

2016. május 18.

Hú, hát ez rajtam nagyon jól működik, füstös fás rózsás, kicsit keleties, nagyon szépen eltalált. Rajtam inkább a szantál és ámbra erősödik fel, férfiasnak tűnik, ami nagyon bejön. Nem bántam meg, hogy beruháztam rá :3

Up.: Most volt leárazva 2.500-ra, még be is táraztam belőle, pedig ez nem jellemző rám :,D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 18.

3tara2

2016. május 13.

Szeretem ezt a könnyed,bármely alkalomra hordható illatot! Nem túl erős,inkább bársonyos. A rózsa és az oud tökéletesen működnek együtt!
Ízléses üvegben nagyon kedvező árú illat.
Tartóssága rajtam hagy némi kivetnivalót,de még így is bőven megfelelő!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.

Ízléses üvegben nagyon kedvező árú illat.
Tartóssága rajtam hagy némi kivetnivalót,de még így is bőven megfelelő!

Ella@34

2015. június 30.

Nagyon-nagyon erős illat ,de finom is!Más miliőt,más kultúrát idéz,kuriózum a parfümök világában,ezért megédesíti a hétköznapjaimat.Ám mindennapi használatra nem tudom elképzelni,egyszerűen "besokall" tőle az orrom:).Bőrön kissé ragacsos,a ruhával is jó lesz vigyázni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.

sminkesmas

2015. február 22.

Tényleg bele tudok képzelni én is egy kis "kaprot" ahogy előttem is írták, de a kapor kellemes gyengéd oldaláról közelít, és csak nagyon picit, nagyon eldugva található meg, aztán gyorsan el is tűnik.
Füstös rózsa illattal indít, aztán kiemelkedik egy kis csípős frissesség is.
Nekem nagyon rózsás, kiérzem, így nem kedvelem, de nem is bántja az orrom, mint 1-2 nyugati és drágább parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Füstös rózsa illattal indít, aztán kiemelkedik egy kis csípős frissesség is.

x

2015. február 4.

Tavaly vagy tavalyelőtt rájöttem, hogy szeretem a rózsát, bármilyen formában, a csábitótól a sötétig. Ez a misztikus füstölős rózsa, meditativ, békés illat. Nem olyan erős, mint a Montale, de hasonló vonal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 4.

szilviakiralyno

2014. október 27.

Mmmm, HankyPankynak köszönhetően hazatalált az illat. Hozzám. Végtelen öröm nekem, mert emlékeket idéz, azokból az időkről, amikor a különcség sikk volt, és a meghökkentés öröm, a provokáció időszaka, mikor munka után azért rockkoncerteken tomboltam, hallgatva a mélyenszántó szövegeket. Persze, itt egy tradicionális illatszerről van szó, na de a nyugati illatszergyártás honnan is indulhatott volna hódító útjára, ha nem az arab világból? Az alkímia világából, ahol a desztillációt felfedezték, és kivonták az "anyag" lelkét. . Nos , szerintem ez a parfüm lelket hordoz, amit nem mindenki ért. Az oudh itt nem is annyira jelentős, mint a többi rasasi illatnál. Olyan, mint az említett időszak Salvador Dali, Dalimania időszaka. Sokan utálták, mert nem értették. Én felfedeztem valamit. Lehet badarság, de KAPOR. Igen. Ennek a különc fűszernövénynek a lehelete megvan mindkét illatban. Ritka kincs ez. a rózsa szépen idomul az oudh mély , és fás, gyantás illatához, de mintegy fricska, beköszönt a gasztronómia, a kapor illatával... de épp csak egy nüansznyit, épp csak úgy hogy ne tudjuk, mi az ami vonz/ vagy épp zavar. Meghökkentem. Végre valami megtörtént. Újra érzem azt a felelőtlen bátorságot, majdnem vakmerőséget, mint régen. Áldás érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 27.

Málni

2014. június 12.

Nekem van belőle (3 fújás hiányzik, szép üvegében/dobozában), nemrég érkezett és elvihető, rájöttem, hogy a rózsás dolgokat nem nekem találták ki.
iparfümériában láttam csak, én is tőlük rendeltem...

Vigye már el vki ezt a szépséget!:) Füstőlős/rózsás/oudos illat kedvelőknek feltétlenül ajánlott! Hasonlít a Montale parfümkre is, viszont ez sokkal szárazabb, azokon vmi olajosságot v zsírosságot éreztem és ragacsos az emberen, ez tisztább, egyszerűbb, könnyedebb és könnyebb is viselni...
update: elvitték:)
Az én bőrömön elég visszafogottan volt csak jelen és nem is oylan sokáig ahhoz képest, h edp töménység, de ennyi pénzért ajándék, főleg, ha vki akcióban fogja ki, naponta változnak az árak iparfin:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

iparfümériában láttam csak, én is tőlük rendeltem...

update: elvitték:)

Illatanyagok: Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Benzoate, Lyral