Raywell

Ár:   2450 Ft és 5200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Asia Center, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: baviki, Módosítva: 2021. január 27.

Ár:   2450 Ft és 5200 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 1000 ml
Lelőhely:   Asia Center, online
Kategória:   Hajápolás

Képes regenerálni a hajhagymákat, így egy új, élettel teli hajhagyma jön létre, mely életerős, gyönyörű hajszálakat eredményez. A termékben található keresztkötéses, lassú lebomlású Hyaluron sav képes, így hosszú ideig képes regenerálni a hajhagymákat. Több különböző zöld gyógynövény, mint pl. Zöld tea, Menta, serkenti a fejbőr véráramlását, így stimuláló hatással bír a hajhagymákra is, ennek következménye a gyorsabb hajnövekedés. A samponban található anyagok, mint pl. a Japán kamélia olaj, táplálják a fejbőrt, hajhagymákat és hajszálakat.

SLS és parabénmentes

Ajánlott:

• Stressz okozta hajhullásra (munka stressz, lelki problémák, párkapcsolati problémák)
  • Szülést követő hajhullásra (magas ösztrogén szint következtében)
  • Gyógyszer okozta hajhullásra (pl. fogamzásgátlók, pszichotróp gyógyszerek, ACE gátlók)
  • Vitamin, illetve ásványi anyag hiány következtében fellépő hajhullásra (pl. Cink hiány, Vashiány, Folsav hiány, B12-vitamin hiány)
  • Betegségek során jelentkező hajhullásra (pl. Pajzsmirigy betegség, Crohn betegség, Lázas állapotok)
  • Fertőzés következtében létrejövő hajhullások (gomba, vírus, baktérium, élősködők)
  • Androgén hajvesztés (férfi hormonok hatására, nőknél és férfiaknál egyaránt jelentkezik)
  • Foltos kopaszodás
  • Allergia, illetve irritáció következtében kialakult hajhullásra
  • Hajhullás idő előtti megelőzésére
  • Hajnövesztés serkentésére
  • Dúsabb hajkorona elérésére
  • Fejbőr és hajápolásra
  • Évszak változáskor jelentkező hajvesztésre

kboglarka

2023. szeptember 27.

Mióta használom kevésbé hullik a hajam, nem tudom, hogy kifejezetten ettől vagy a többi terméktől, amit használok, illetve ezen kívül meglepően gyorsan is nő. Szeretem ezt a sampont, gyengédebben tisztít, de jól teszi a dolgát és nagyon jó, kellemes illata van. Puhább is lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 27.

U.Niki

2022. november 9.

Hajhullás csökkentő és hajnövesztő hatását,kicsit sem tapasztaltam.
Nagyjából megszünteti a fejbőr viszketést és nem szárítja a fejbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 9.

Hajhullás csökkentő és hajnövesztő hatását,kicsit sem tapasztaltam.
Nagyjából megszünteti a fejbőr viszketést és nem szárítja a fejbőröm.

petruszanna

2022. július 21.

Tartást és volument ad a hajamnak. Ampullákkal együtt használva szerintem fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 21.

sandyca

2022. május 9.

1hónapja vettem, eddig semmi változás... 🙄 Pedig nagy reményeket fűztem hozzá. De elhasználom, ha elfogy frissítem a hozzászólásom.

Frissítés:
Mikor vettem tényleg nem volt látványos, de mire elhasználtam az üveggel észrevettem, h vastagabb a copfom és valamennyit nőtt is. Pedig nekem évek óta nem nőtt sehova mert mindig visszatört.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 9.

Frissítés:

Szabine

2021. augusztus 13.

Annyira örülök, hogy rátaláltam erre a samponra. Végre egy olyan termék ami érezhetően jó a hajamnak.
1 literes kiszereléstben vásároltam és már 6 hónapja használom, még 1-2 mosásra való van a flakonban. Ár érték arányban nekem megfelelő, általában 3-4 naponta mosok hajat. Korábban 2 naponta mosnom kellett a hajamat annyira zsírosodott a fejbőröm és extra száraz volt a hajvégem. Vékonyszálú, lelapuló hajam van, hiába próbáltam ki több féle terméket azoknál nem tapasztaltam ilyen pozitív változást.
Fél év alatt tapasztaltam magamon, hogy gyorsabban nől a hajam, puha, fényes, hidratált, később zsírosodik a hajam.
A Raywell Bio Tea hajnövesztő és hajhullás elleni samponnál már az első hajmosás öblítésénél olyan puha lett a hajam, nem éreztem durvának vagy száraznak amit eddig más termékeknél tapasztaltam. A sampon nagyon kellemes illatú, jól habzik és jól tisztít.
Hajmosáskor kétszer mosom meg a hajam a samponnal és a Garnier Fructis Hair Food Papaya maszkot szoktam használni pakolás/balzsam/hajvégápoló-ként, ez attól függ éppen mennyit igényel a hajam. Végre nem zsírosodik olyan hamar a fejbőröm aminek kifejezetten örülök, és a hajvégeim sem durvák vagy szárazak. Engem lenyűgözött ez a termék, és újra vásároltam ugyan ezt a terméket, illetve kipróbálásra a Raywell BIO ROSYL – Normalizáló sampon, zsíros fejbőrre és száraz hajra terméket, amit hamarosan tesztelni fogok.
Köszönöm, hogy elolvastad a tapasztalatomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 13.

Köszönöm, hogy elolvastad a tapasztalatomat.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Propylene Glycol, Pentylene Glycol

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.