Egyéb

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: angi9207, Módosítva: 2016. november 10.

Kategória:   Szépítő eszközök

• Használatával megelőzhető a haj összegubancolódása, a hajvégek töredezése, a frizura fényes és egészséges lesz tőle.
  • A brit sztárfodrász, Shaun Pulfrey tervezte.
  • Kompakt, utazáshoz ideális, hiszen kis helyen elfér.
  • Az innovatív, váltakozó hosszúságú, szilikon fogaknak köszönhetően hatékonyan, gyorsan, ugyanakkor kíméletesen bonthatóak ki a hajban kialakult csomók és gubancok, ráadásul csökkenti a kefében maradó haj mennyiségét azáltal, hogy megakadályozza a haj mechanikus sérülését.
  • Pozitív hatásai között sokan említik a fejbőr zsírosodásának csökkenését, ez annak köszönhető, hogy sörtéi fésülködés közben gyengéden masszírozzák a fejbőrt, serkentve annak vérkeringését. Kompakt, apró formájának köszönhetően használata kényelmes, egyszerű, ergonomikus formája kézre áll.
  • A hajszálak könnyedén eltávolíthatók a keféből, rendkívül egyszerűen tisztítható.
  • A fésülködés problémamentes, erőlködés és húzás nélkül siklik a hajban anélkül, hogy azt károsítaná, vagy töredezetté tenné.
  • Használható minden hajtípuson, legyen az természetes vagy szintetikus, száraz és nedves állapotban is.
  • Ideális megoldás hullámos vagy makacsul göndörödő, gubancolódásra hajlamos hajra.

aranypáva

2016. január 8.

Nem húzza a szálakat, kellemes vele a fésülködés. Könnyű tisztítani.
Egy hibája nekem, hogy a műanyag fej és fogak miatt hamar elektrosztatikussá válik a haj. Mintha a konnektorba nyúltam volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 8.

Nem húzza a szálakat, kellemes vele a fésülködés. Könnyű tisztítani.