Rihanna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2012. október 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Összetevők: szilva, gyömbér, kakaó, orchidea, pacsuli, kávé

Pamcsilla

2018. szeptember 4.

Életem parfümje..... amiről képtelen vagyok eldönteni, hogy tetszik e vagy mégsem. A tartóssága rendben van. De az illata.. egyszer így egyszer úgy. Pedig próbálkozok......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Dormir

2015. december 12.

Ijesztően rossz. Soha nem mondok ilyet, mert a számomra kellemetlen illatokban is tudon jót találni. De ez!!!! Finom, kakaós, kávés illatot vártam. Aztán jött valami epres, poros pez cukor robbanás. Majd valami nőcis felhő kissé kakaós ceruzafaragvány. Egy tíz percig tetszett, örültem neki. Aztán valami rossz érzésem lett tőle. Félek tőle. Komolyan. Egy gyilkossági helyszín irtózatát hozza. Felborult, szétszórt játékok, megcsonkított plasztik fejű baba, elkenődött dzsem, poros fapadló.
Soha nem fogom megérteni, mi történt. Elnézést attól, aki szereti!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 12.

Soha nem fogom megérteni, mi történt. Elnézést attól, aki szereti!

makeupmaniac

2015. október 9.

Szerintem ez a illat remek alternatívája a luxusmárkák túlárazott híres vaníliás-virágos-patchoulis parfümjeinek és sokkal barátságosabb árkategoriában van, nekem az üveg is tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 9.

lunaticgirl

2015. április 19.

sziasztok!
én a télen vettem ezt a gyönyörűséget, de most eladnám akit érdekel fent van.
amugy szerintem egy nagyon finom bújós meleg nőies illat,mindenki dicsérte eddig, én a szilvát és kakaot érzem legjobban, tartóssága jobb sok drágább parfümnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 19.

sziasztok!
én a télen vettem ezt a gyönyörűséget, de most eladnám akit érdekel fent van.

tdorina3

2015. február 7.

Ilyen parfümöt használok egy ideje, és csak jót tudnék róla mondani. Rendkívül tartós, reggel befújom magam vele, és késő este még mindig ugyanúgy illatozik. Nagyon kellemes, édeskés illata van, de egyáltalán nem "túl sok". Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Update: Rájöttem, hogy vigyázni kell vele, mert 2 fújásnál több, és úgy illatozunk egész nap, mint egy botanikus kert. Ilyenkor már huzamosabb idő után fejfájdító.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

Timpi

2015. január 17.

Karácsonyra rendeltem meg a nővéremnek. Sajnos vissza kellett küldenem, mert hiányos volt. De ha már összejöttünk, kipróbáltam... Volt még tizenévesen egy francia csillámos vanília illatú testápolóm, luxus cucc volt ez akkor, azóta is keresem, és ebben a parfümben ráismertem... olyan jó érzés volt... majdnem megtartottam, csak sajna a leszáradás után van az a szivar alakú cuba ffi illat... arra hajazott rajtam sajna... azért szép találkozás volt és más bőrrel örök szerelem lenne.jár neki a négy *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 17.

kicsirita

2014. november 29.

Ketten próbálták végig mielőtt ideköltözött. Zavaró, fejfájáskeltő illatnak mondták.
Rajtam nagyon finom illata van, de kizárólag ősszel-télen használható szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 29.

vanillacaramella.sweet

2013. november 8.

Finom illat, nagyon sokáig variáltam, hogy megrendeljem-e, vagy sem, ugyanis Debrecenben sehol sem lehetett megszagolni. Így maradt az online rendelés.. Nos, sokkal kakaósabbra, markánsabbra számítottam. Enyhén gyümölcsös, vaníliás illat rajtam. Kissé krémesnek is mondanám, tartós. Vacillálok, hogy megtartsam, vagy eladjam, mivel ezen az illatvonalon van már több parfümöm is. Összetevői alapján kicsit bonyolultabb illatra számítottam. Persze még így is jár a 4*. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

laracroft

2013. szeptember 27.

Húha...maga a parfüm minősége szerintem párját ritkító, tartóssága, az illat erőssége, az egyedisége...egyszerűen csak nem voltunk jóban.
Azt hittem finom kávés-kakaós-vaníliás téli csoda lesz, ehelyett inkább...nos nem azt mondom, hogy hasonlít az Angel-re, de jellegét tekintve hasonló. Nekem az Angel túl sok, és ebben a parfümben is van egy olyasfajta egyedi édesség, amit nem tudtam elviselni, így el is ajándékoztam. Mindenesetre négy csillagot adok neki, mert nem tudok mit felhozni hibájaként, egyszerűen csak nem jöttünk ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.