Royal Crown

Ár:   120 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Cherry Garden   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2019. július 1.

Ár:   120 000 Ft
Lelőhely:   Cherry Garden

Fejillat: dohány, sáfrány, ylang-ylang, rum

Szívillat: galbanum, damaszkuszi rózsa, dohány, pacsuli, írisz, tubarózsa

Alapillat: dohány, vanília, szantálfa, szürke ámbra, pézsma

A világ egyik legfinomabb természetes dohányillata igazi nehézsúlyú bombázóként – a kompozíció tisztasága és ereje miatt – jól példázza a Royal Crown és Antonio Visconti páratlan parfümművészeti zsenialitását.

Ár: 5000 Ft + pk , Eladó: Norella
Állapot: 5 ml, Helyszín: --, fizetés: Banki utalás után ,ajánlott postanmaradó

lazolkov

2019. február 18.

Egy mélyreható, kifinomult, vastag akkorddal indul a Habanos diadalittas fejlődése, előtérben természetesen a dohánylevél trónol, szó szerint, mert minden egyéb illat alá van rendelve ennek a kompromisszummentes, állatiasan nyers, enyhén viszkózus, szaftosan aromás, ördögien addiktív dohánylevélnek.
Egyszerűen lenyűgözően monumentális a hatása, vajon mi jöhet még ezután?
Az illat a szerves növényi atomrobbanást követően is tovább tud fejlődni, a gravitációt legyőzve ég és föld között levitálva körbeleng minket a borostyánszínű Martinique Rum markáns, karamellizált cukornád-illata, mely egy pillanatra Hemingway szellemét is megidézi.
Ahogy a vastag, mézesen szaftos akkord lassan elkezd leszáradni, újabb megdöbbentő felismerés jön: az ámbrának egy olyan brutálisan erős, enyhén sós és szervesen lüktető akkordja következik, amilyenben ritkán lehet részünk.
Joggal hihetjük azt, hogy a hivatalos összetevők listáján szereplő szürke ámbrát ténylegesen tartalmazza ez a magnetikusan érzéki elixír.
Tényleg megdöbbentő a hatása.
Az idő múlásával – ahogy ez a szerves ámbra erejét veszti – az illat krémesebbé válik, a szantálfa, a pézsma és a vanília szorosabb együttműködésének köszönhetően.
Lassan bőrközelbe ereszkedik le ez a karizmatikus matéria, és megnyugszik a lélek is.
Be kell látnunk, a Habanos ténylegesen magában hordozza az ősi rituális világot, amikor még a Földanyához imádkoztunk.
Nem csoda, ha hatására átértékeljük az összes eddigi illatélményünket, melyek nevében szerepelt a dohány elnevezés, mert itt van az igazi és egyetlen uralkodó, a semmihez sem hasonlítható dohányos királyi fenség: Habanos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 18.

Egyszerűen lenyűgözően monumentális a hatása, vajon mi jöhet még ezután?
Tényleg megdöbbentő a hatása.