Egyéb

Ár:   1600 Ft és 2100 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Kiszerelés:   30 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: dobolank, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   1600 Ft és 2100 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A készítmény a rosacea kezelésére használható. Ebben a bőrbetegségben a következő tünetek jelenhetnek meg: elpirulásra emlékeztető bőrvörösség; pattanások; az orron csomók és/vagy vékony vörös értágulatok.

A készítmény hatóanyaga: 1 g Rozex 7,5 mg/g gél 7,5 mg metronidazolt tartalmaz.

Egyéb összetevők: propil-parahidroxibenzoát, nátrium-edetát, metil-parahidroxibenzoát, karbomer 940, propilénglikol, nátrium-hidroxid a pH beállításhoz, tisztított víz

Vényköteles készítmény! Kérd a bőrgyógyászod véleményét!

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

eperjeske

Korcsoport: >54
2022. június 1.

Keresgéltem itt most a rozáceára javasolt gyógyszertári krémek között, és rátaláltam erre is. Meglepve látom, hogy nem írtam róla véleményt, pedig elhasználtam belőle egy tubussal a szerencsére nem súlyos rozáceámra. De nem csoda, hogy elfeledkeztem róla, mert annyira semmitérő volt! Akár vízzel is kenegethettem volna az orromon időnként felbukkanó kis piros csomókat. Még az orcáim pirosodását sem enyhítette, azt is egy kozmetikai krémmel oldottam meg ehelyett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. június 1.

Gerike777

2018. szeptember 20.

Èn több mint egy hete használom. A tünetek csak rosszabbotdak. Az orcák helyett már az egész arcom bepirosodott. Az orvos szerint meg kell várnom a 2 hetet és utána lehet váltani. Kiváncsi leszek,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Nizza

2018. augusztus 7.

Ez egy átlátszó, szagtalan, kellemes állagú gél, ami néhány percen belül nyomtalanul beszívódik. Szükség szerint használom, akár minden nap. Eddig számomra ez a legkellemesebb kezelése a kellemetlenül égő, belobbanó rozáceámnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

BLili

2018. június 24.

Nekem szépen belobbantotta az egészen tűrhető stádiumban lévő rosaceámat - márpedig azért vettem, hogy még jobban elmúljon :D A harmadánál abbahagytam, mert egyértelműen ez volt a felelős a romlásért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

angeleyes8

2017. október 29.

Az égvilágon semmit nem csinált az arcbőrömmel, pedig az egész tubust elhasználtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 29.

Samantha

2016. december 8.

Nekem a krém verzió van meg. Enyhe perioralis dermatitisre kaptam. Már 3 használat után 80/os lett a javulás. Cink oxidos pasztával használom. Az ára 1600Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. december 8.

juli007

2016. november 8.

A Soolantra krémmel együtt írták fel nekem rozaceára. Reggel kell használnom, a Soolantrát pedig este, így nem igazán tudom elkülöníteni a hatásukat. Biztos azonban, hogy kb. egy hónap alatt gyönyörűen rendbe hozták az addig reménytelenül csúnya arcbőrömet, ezért kimondhatatlanul hálás vagyok. Az ára frissítésre szorul, ma kb. 3000 forintba kerül, viszont legalább tartós, napi egyszer ügyesen használva nekem kb. 2 hónapra elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. november 11.

A bőrgyógyászat mint kísérleti tudomány egyik próbálkozása volt a bőrproblémámra. Valóban csökkenti a kipirosodást, sőt, azt mondanám, hogy módjával használva javítja a bőr tónusát is, de napi alkalmazásra nekem nem vált be, egy hét után valahogy csúnya kezdett lenni a bőröm állaga, és nem igazán szeretnék egy bőrproblémát egy másikra cserélni.
Hetente 1-2 alkalommal szoktam használni, akkor adja a legtöbbet a bőrömnek. Végül is hasznos, a rozaceára viszont nem mondanám csodaszernek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. november 11.