RR Line

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2019. december 20.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló és szerkezetjavító pakolás keratinnal és argánolajjal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

pacsalia

2020. január 17.

feltöltöttem hogy véleményezhessem. pár használat után eléggé megszerettem :) nem túl drága de hatékony, valamint ami nekem nagyon fontos: nem zsírosít! :)
talán még újra is fogom venni , hiszen jobban tetszik mint a drogériás pakolások nagy többsége. :) nem csodaszer, de jó kis termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.