S-quito free

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szöszike, Módosítva: 2012. július 22.

Kategória:   Egyéb

Rovarcsípés utáni hűsítő és nyugtató gyógynövényes gél. 2 éven aluliak számára is alkalmas.

Kiszerelés: 15 ml

cattitude

2020. július 7.

nagyon jó ez a cucc, a rollereset akartam megvenni, de nem volt, de már nem is bánom.
szörnyű az idei szúnyoginvázió, esküszöm Indiában se csíptek ennyire a szúnyogok, mint idén itthon, volt olyan csípésem, amitől 5 centis átmérőben feldagadt a lábam, volt, amit véraláfutásosra kapartam. kentem rá fenistilt, aloét, még extra kalciumot is vettem be, pedig tudom, hogy hatástalan, de egyik se segített.
zöldes, kicsit folyós gél, gyógynövényes szirupos illattal. egy éjszaka alatt lelohasztotta a csípéseim, a véraláfutás is gyógyul. a viszketésen is segít.
miután eléggé lelohadtak a csípések, dm-es cinkes babpopsikrémet kenek rájuk, így aztán tényleg szuper gyorsan begyógyulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

patrisaaaa11

2017. február 1.

Szerintem elég drága, ha jól emlékszem, a 15 ml 1000 Ft környékén van, de szerintem teljes mértékben megéri ennyi pénzt rááldozni! Eddig ez a kence enyhítette legjobban a különböző csípéseket, származzon az szinte (!) bármilyen rovartól. A nyár elengedhetetlen kelléke. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

mytym1986

2016. július 30.

Tegnap jött haza a lányom ott alvós táborból. Egy lovas tanyán voltak. Soha nem volt rajta ennyi szúnyogcsípés, mint most...tele van az arca, keze, lába...még a popsiján is.
A felkarján van egy kb. 8x8cm -es is, brutális. Ezt a gélt.javasolta az egyik anyuka. Tegnao este vettem is...sokkal jobb, mint a fenistil.
Enyhíti a viszketést, illetve gyógyít is. Reggelre szépen lelohadtak a csípések helyei.
/ maga a gél zöld színű, kbm 700 ftért vettem...kicsinek tűnik a kiszerelés, de állítólag csalóka, sokáig elég/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 30.

asztromélia

2015. augusztus 6.

Valami dög úgy megmart hogy tenyérnyi vörös folt díszeleg a lábszáramon. Eléggé meglepődtem hogy sötétzöld ez a zselé, node nem baj, jelen pillanatban az a legkevesebb hogy zöld színben pompázik a lábam, csak gyógyuljon. Jelentem hatásos, pedig fél nap telt el és eddig 3szor kentem. Pici a kiszerelés de legalább nem romlik rám, 1 évig jó amúgy a doboz szerint. 700 ft körül volt, nem tudom a Fenistil mennyi most de nekem az nem is használ. 5 csillag annak ellenére hogy kissé folyós, kissé drága és zöööld. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Fanni91

2014. augusztus 16.

Nagyon jó kis termék, remekül enyhíti, hűsíti a csípést, jól teszi a dolgát.
update: Megváltozott a véleményem erről a kis termékről. Valóban hűsít és nyugtat, de szerintem nem ér meg 700 ft-ot. Még csak párszor használtam belőle borsónyi mennyiséget, de olyan mintha már semmi nem lenne a tubusban. Szóval én inkább maradok a Fenistilnél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

Nagyon jó kis termék, remekül enyhíti, hűsíti a csípést, jól teszi a dolgát.

Lyah

2013. november 13.

Nyáron vettem, mikor az oviban nagyon sok szúnyog volt, és a lányom tele volt szúnyogcsípéssel. Teljesen jól megfelelt, hamar levitte a duzzanatot, és ami még fontosabb, nem viszketett tőle neki. Azóta csak áll a polcon, de múlt héten olyan púpok nőttek rajtam, hogy nem győztem rákenni mindent, bármit, amit itthon találtam. Rendeltem egy Ilcsi korrektort, de annak megérkeztéig végül ezzel húztam ki, mert meglepően jól bevált pattanások ellen. El nem bánt velük, mert nagyon gyulladtak voltak-még a mai napig azok, csak kisebbek-, de többet segített rajta, mint mondjuk az Essence erre való gélje. Nyárig azt hiszem úgysem húzza szavatossággal, addig elhasználom erre, ha szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

svivko

2013. október 6.

Ismét egy rendkívül hasznos Dm gazdaságos termék, remek áron (700Ft azthiszem). Összetevőlista remek, kiszerelése picit pici, de nem hiszem, hogy ezen a nyáron kell belőle vennem még egyet, mert nagyon pici is elég belőle, így megromlani sem fog. Egy barnás méz színű gél, mely gyógynövény illatú. Ahogy bekenjük bele a csípést elkezdi nyugtatni, lehűteni a területet, szinte majdhogynem rögtön elmúlik a viszkető érzés.Nem azt mondom, hogy a csípés helyét is megszünteti, mert persze olyan csodaszert még nem lakottak, de akkor is max másnap kezd el újra viszketni, ha még bennem van a "méreg". Újra bekenem, és egyszer csak elmúlik.
Egyik hétvégén ezek a dögök az arcomon a szám mellett, és a homlokomon is megcsíptek (biztos kedvenc a 0- vérszívó körökben), és bekentem a géllel, persze meg is feledkeztem róluk, másnak reggel csak úgy pislogtam a tükörbe, hogy mi az a két sárga folt a fejemen. :D Szóval arcra max ha egyedül vagytok csajok! :D Ötös!

Aki azon gondolkozik, hogy ezt vegye, vagy a mini spricni kiszerelést, ne habozzon és vegye meg ezt, az ugyanis hangyaf*sznyit nem segített se a viszketésen, de a puklisságon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

eveartstar

2013. augusztus 31.

Ajándékba kaptam ilyet a DM-ben, csak valami régebbi változatot. Hatásos, és jól hűsít. Jövőre frisset veszek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Maniac

2013. május 19.

Szerintem egyáltalán nem büdös, csak gyógynövényes az illata. Egy pici pöttynyi elég belőle, és az eddig leghatásosabb bőrnyugtató, amit használtam. 15 ml, de szinte sose fog elfogyni, amit nem is bánok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

gothmarypoppins

2013. január 4.

Én is ajándékba kaptam a DM-ben, és ha valami megérdemli a csodaszer nevet, úgy ez a rémes szagú, de viszketést teljesen elmulasztó trutyi. Pattanásra még nem próbáltam, de most itt a "nagyszerű" alkalom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract

lándzsás útifű levelének a kivonata. A kozmetikumokban baktériumölő, gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt használják.

A százszorszép virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr kondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint viszont eddig még semmilyen tudományos kutatás nem utalt arra, hogy hasznos lenne a bőrnek.