S-quito free

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. július 22.

Kategória:   Egyéb

Azonnal enyhíti a szúnyog- és más rovarcsípés utáni viszkető érzést. Hűsíti és nyugtatja a bőrt. Nem enyhíti a kullancscsípés következtében fellépő tüneteket. Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják.

Darky

2013. november 13.

Én is ajándékba kaptam a DM-ben, de nem tartom túl hasznosnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 13.

Én is ajándékba kaptam a DM-ben, de nem tartom túl hasznosnak.

svivko

2013. október 6.

Pocsék.
Nem értem, hogy amikor a gél (kids) csípéskezelője olyan pro, és tökéletes és imádom, akkor ez hogy lehet ilyen trágya?
A kiszerelés sem jó, ha pl a combom hátulján van a csípés és nem az ujjamon akarom elpazarolni a kevés beltartalmat a Jóisten irányítsa a kezem, hogy eltaláljam a csípés helyét és jó irányba fújjak.
Ha sikerül is eltalálni, nem használ, picikét hűt (amíg megszárad) és szoszi, megint csak bezárul a világ, te vagy és a csípés, vakargathatod magad tovább, mert persze megállni képtelenség.
Szót sem érdemel.
Vegyétek a gélt, az csoda kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 6.

Pocsék.
Szót sem érdemel.
Vegyétek a gélt, az csoda kategória.

bokihugi

2013. augusztus 10.

Ajándékba kaptam a dm-be. Tény, hogy azonnal hat, pedig a párommal együtt nagyon szkeptikusak vagyunk. Hosszútávon viszont nem mulasztja el a viszkető érzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 10.

szambi

2013. augusztus 6.

Őszintén megmondom, hogy szerintem ez amolyan nesze semmi fogd meg jól ajándék volt vásárláshoz.
Tulajdonképpen víz és alkohol. A lista végén szerepel néhány hasznosnak tűnő dolog, de az biztos, hogy nem túl nagy koncentrációban vannak jelen benne. Ez sajnos még egy szúnyogcsípésre is édeskevés. Mondhatni, semmire nem jó.
Az első gondolatom azt volt miután kipróbáltam, hogy jé, ezt sem véletlenül adták ingyen.
A csomagolása tényleg praktikus, de ha használna azt sem bánnám, ha vödörben lenne.
Alapból hajlamos vagyok mindenféle csípést szétvakarni, mert éjszaka álmomban is vakarom, így egyelőre nálam a lidocain kenőcs a favorit. Ez nagyon kis gyöngécske eresztés nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Montelino

2013. augusztus 6.

Fújás után kb. 5 másodpercig hűsíti a bőrt, de ugyanúgy viszket a szúnyogcsípés helye, mintha nem fújtam volna rá semmit. 8ml-s kis spray, minden táskába belefér, sőt az ember zsebébe is, de nálam hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Vitaminok: Panthenol

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.