Egyéb

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2016. május 5.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az arcápolóolaj nagy mennyiségben tartalmazz baobab (Adansonia Digitata Seed Oil - majomkenyérfa olaj) olajat + makadám dió olaj, napraforgó olaj, tea és  argán olajat, mellyel védőréteget képezz a bőrön és ellátja azt nedvességel. Friss, könnyű olaj, mely nem hagy ragacsos érzetet. A baobab olaj nagy mennyiségben tartalmazz C és A vitamint.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

jirka

2016. július 2.
Újrarendeltem. Teljes arcra nem használom, csak ritkán, mert nagyon meleg van. Viszont! Ha előjön az arcomon (vagy bárhol) valami pl. gömböcske bőr alatt, pattanásszerű izé, vagy csak viszket, ebből az olajból teszek rá egy lehetnyit és félórán belül elmulasztja! A kiürült előző üvegbe tettem át néhány pipettányit, így a táskámba lehet, és használni tudom vész esetén. Számomra nagyon bevált.

2016. április 22.
Véletlenül érkezett hozzám, egy másik rendelésem helyett. Sose rendeltem volna ilyet magamtól, mégis valamiért egy "jelnek" tekintettem. Nagyon szépen beleilleszkedik a rutinomba, érezhető a hatása. Használom arcra, kézre, viszkető fülre és hajra is. Az üvege gyönyörű zöld, csodás címkével (eleve jó kézbe venni). A pipettája nagyon praktikus, hosszabb, mint amit idáig használtam más üvegeknél. A olaj színe sötét sárga, és inkább vizes állagú. Az illata enyhén citrusos. Használtam nappalra is, pici cseppet a krémhez keverve, úgy azért nehezebben szívódott fel, mint éjszaka, de nekem teljesen vállalható volt. És ami a legfontosabb, használom olyan esti rutin után is, mikor multivitamin szérum + C20 NATURAL VITAMIN 21.5 ENHANCING SHEET MASK-ot használok (az olaj eleve tartalmazz A és C vitamint is). Megvárom, míg az esszencia teljesen beszívódik, utána teszem fel ezt az olajat, picit várok és utolsó lépésként overnight mask-ot használok. Napi használattal, másfél hónap után talán még a fele meg van, de mindenképpen újra vevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 2.

2016. április 22.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract