Egyéb

Ár:   16 500 Ft   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Kiszerelés:   27 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: barbusus93, Módosítva: 2020. március 31.

Ár:   16 500 Ft
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Az aknét okozó Propioni bactérium acnes semlegesítésének fájdalommentes, hatékony módja a kémiai hatóanyagok nélküli, fájdalmas fizikai behatást mellőző kék fény és hőkezelés együttese.
  • A kék fény hatására a gyulladt területen is előforduló porfirinekben szabadgyökök keletkeznek, melyek helyileg elpusztítják a gyulladást okozó baktériumokat. A hőhatás eredménye a hő sokk fehérjék megjelenése, melyek szintén a baktériumok pusztulását segítik elő.
  • Az eszközt bármely testtájon a letisztított pattanásra helyezve pattanásonként 2 perc 30 másodpercig kell használni.
  • Az eszközt klinikailag tesztelt magas kezelési hatékonyság jellemzi, különösen kezdődő és közepes stádiumban lévő pattanás esetén.