Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2013. október 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Gyógynövényes balzsam légúti problémákra és a megfázás tüneteinek enyhítésére.

Összetétele: menta- és kínai teabogyó kivonat, vazelin

Javasolható: meghűlés, köhögés, idegszálhúzódás, migrénes fejfájás, rovar- és szúnyogcsípés, izomláz és fájdalom, zsibbadásos rándulás és ficam esetén.

stenonis

2013. szeptember 28.

Az infókat erről a honlapról szedtem, a balzsam csomagolásán egy szó nincs angolul vagy magyarul: http://wellmed.hu/spd/TV181/Sandu-balzsam-10g#page_artdet_tabs

Itt elég részletesen le van írva, hogyan és mire lehet alkalmazni. Mi egy herbáriában jutottunk hozzá, anyum nagyon megörült, mikor meglátta :) azt mondta, jó megfázáskor... és tényleg. Nagyon durva a cucc. Nem jutott eszembe, hogy a mellkasomat is bekenjem vele, legközelebb kipróbálom úgy is, most csak az orrom környékére használtam. Körülbelül kettő perc kellett neki, és a légutaim teljesen kitisztultak. Egy-két este megcsinálja az ember, és már nyer annyit, hogy kap levegőt :) nagyon kevéske is már hatékony, plusz kisírtam a szemeimet, mikor először elsokalltam. Alig várom, hogy fejfájás ellen is bevessem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 28.