Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, Módosítva: 2015. május 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

vador

2015. május 19.

Százforintos jellegű üzletekben kapható naaagyon tarka színösszeállításokban és csak azért vettem, mert az egyik palettában volt vörös is, én meg már nagyon régóta keresek vörös szemfestéket. (Ha vannak ajánlataitok, ne tartsátok vissza!)
Egészen puha, szinte krémes állagúak a festékek, a pigmentáltságuk teljesen oké és alappal tartósan fenn is marad, satírozni viszont kicsit nehézkes (bár nem lehetetlen).
Sajnos pont a vöröskéje nem lett jó, nagyon rózsás felkenve, ezért elválnak útjaink, de tényleg nem egy rossz cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.