schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Összetevők: N,N'(Dekán-1,10-Diildi-1 (4H)-Piridil-4-Illidén) Bisz (Oktilammónium)-Diklorid (Octenidindihidroklorid),  Fenoxietanol,  Dimetilammóniumacetát,  Na-D-Glukonát,  Glicerol,  Nátriumhidroxid,  Víz,  Nátrium-Klorid

kaputelefon

2019. október 6.

Gyulladt helix piercing kiegészítő kezelésére használtam. Ha éppen nem volt időm a teafa olajos ecsetelésre, akkor gyorsan fújtam egyet a piercingre, hogy legalább a fertőtlenítés megtörténjen :)
Gyulladáscsökkentő hatásról nem tudok beszámolni.
Jobb, mint a betadine, mert nem színezi el a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Gyulladáscsökkentő hatásról nem tudok beszámolni.
Jobb, mint a betadine, mert nem színezi el a bőrt.

HCHB11Cl11

2019. szeptember 18.

Sebekre, kinyomott, vérző pattanásokra használom, mert fertőtleníteni fontos mindig! Úgy magában pattanás kezelésére nem használom. Tetszik, hogy fújós flakonos, így higiénikus is, színtelen, nem látszik semmi, ha ráfújom. Az elején nekem csípi a gyulladt, pattanásos területet (a sebeket nem), de nem is spórolok vele, és mindig megvárom a 2 perc behatási időt, csak utána rakok rá más terméket. Szerintem szárít, de összességében hasznos és fontos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Meoi

2019. május 31.

A Legjobb!! Szinte mindenre jó! Nagyon pattanásos volt a bőröm és mindent kipróbáltam már. Kozmetikustól a patikáig mindent! És semmi nem hatott. Aztán elmentem tetováltatni és a tetoválom ajánlotta ezt a szert és bevált! :D Nem drága, hosszú ideig elég és mindenre jó! Vágásra, sebre, horzsolás, gomba, acne, csípés piercing... Már párom is rákattant.
Egy csodaszer!

Láttam a vélemények között , hogy sokan égésre is használjátok. Annyi írnék megjegyzésnek, hogy 3 fokú égésre ne használjátok mert arra nagyon nem jó! (Tapasztalat. A doki meglátta és egyből tiltotta a használatát.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Egy csodaszer!

Talus

2019. május 28.

!!!! CSODASZER!!!!!
A 4. tetoválásom elég csúnyán begyulladt vagy nem tudom mi történt vele, gennyezett, keletkezett benne egy kráter konkrétan.. Sose volt ilyen előtte, már majdnem elmentem bőrgyógyászatra, amikor ezt kaptam kölcsön. Kb 3 nap alatt rendbe hozta úgy, hogy emellett még cukorbeteg is vagyok, tehát lassabban gyógyulnak a sebeim. Ez a spray csodát tett!
Nem csíp, szaga nincs, egyszerűen imádom. Bármilyen sebem keletkezik, azóta ezzel kezelem. Most megyek a következő tetoválásomért, úgyhogy be iktatom ehhez is a gyógyulási idő alatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

!!!! CSODASZER!!!!!

Dius731

2019. május 10.

Nekem a kozmetikusom ajánlotta, a heges, pattanásos bőrömre és nagyon sokat segít. Reggel-este áttörlöm vele az arcom, ha zsírosnak érzem akkor nap közben is. Érdekes, de egyáltalán nem szárít, persze utána egy hidratáló jól esik. Az én kozmerikai cuccaim között kötelező darabbá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

WednesdayAddams

2019. április 25.

Minden piercingemet vele kezeltem (7 db), és soha nem lett baja egyiknek sem, szépen, problémamentesen, gyorsan gyógyultak vele. A piercer ajánlotta, de azóta is állandó kellék itthon, mert tényleg mindenre jó, égésre, vágásra, horzsolásra, gyulladásokra (pattanás, torok, stb.)
Csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

Csodaszer.

PaNel95

2019. április 1.

Ciszta kivágás után otthoni fertőtlenítésre és kötözéskor ajánlották a sebészeten.
Azóta már többször újravettem, mert nagyon elégedett vagyok vele.
Jól fertőtlenít, kitisztítja a sebet és bárhol használható irritáció nélkül. Szépen gyógyult tőle a sebem.
Nem csak sérülésekre, de kisebb otthoni eszközöket is szoktam vele fertőtleníteni (szemöldök csipesz, körömágybőr feltoló és vágó). Az eszközöket sem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Azóta már többször újravettem, mert nagyon elégedett vagyok vele.

Vanille

2019. április 1.

Ez egy nagyon klassz fertőtlenítő, nem csíp, nem irritál, de teszi a dolgát. Akkor találkoztam vele először, amikor orrpiercinget csináltattam, a szalon tulajdonosa ajánlotta melegen, hogy csak ezzel fújjam napi kétszer. Tényleg nem lett semmi baj, nem gyulladt be, nem fertőződött el a seb. Azóta használtam már durva vágott, tépett sebekre is, nagyon szépen helyretette őket, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

eeeee

2019. március 18.

Műtéti heg fertőtlenítésére vettem meg a nagy kiszerelést, mert az sokkal jobban megérte. A heget nem csípte, segítette a gyors gyógyulást és azóta is sok mindenre bevált. Bármilyen bőrsérülésre, nyílt sebre és kényesebb eszközeink fertőtlenítésére is használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

mrekaa001

2019. március 12.

Piercingem gyógyulása miatt vettem, azóta mindenféle sebre használom. Nagyon szépen fertőtlenítette és hamar begyógyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.