schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Összetevők: N,N'(Dekán-1,10-Diildi-1 (4H)-Piridil-4-Illidén) Bisz (Oktilammónium)-Diklorid (Octenidindihidroklorid),  Fenoxietanol,  Dimetilammóniumacetát,  Na-D-Glukonát,  Glicerol,  Nátriumhidroxid,  Víz,  Nátrium-Klorid

Vansalinda

2021. június 28.

Gyógyszeres szekrényben nem árt ha van ilyen spray!
Ember és hazi kedvenc kezelt műtéti sebeinek hirtelen fertőtlenítésére is jó! Kis kiszerelést 2018-ban vásárolt 50ml-es 2200Ft volt, nagyon learazva 3650Ft-rol nemrég fogyott ki! Eszméletlen drága!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 28.

Gyógyszeres szekrényben nem árt ha van ilyen spray!

zsuzsoo21

2021. május 22.

Az ára egy brutális nagy vicc lett, a 250 ml volt 1700 Ft, az 50 ml pedig 800 pár éve… most meg jó ha 4000 ftert lehet kapni 250 ml-es verziót. Megéri inkább a literes kiszerelest venni, mert az “csak” 5500 Ft. Szinte mindenhova lehet alkalmazni, nagyon praktikus ha van otthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

kocosfox

2021. április 10.

5 hete volt szúrva a fülcimpám, amikor is begyulladt.. A piercer sós vizes öblítést javasolt rá, de az lósz*rt nem ért.. gennyes volt, vérzett a cimpám, aztán eszembe jutott, hogy ezt használtam 10 éve is fültágításkor, barátnőm is ezt használta amikor a köldökét szúrták, úgyhogy vettem egy kis kiszerelést..
Hát öcsém.. soha többé sós vizes oldat, konkrétan másnapra levitte a gyulladást a fülcimpámon. 3 napja fújom amikor eszembe jut, kb. napi 3x 4x, és már nem is fáj sehol a cimpám, max kicsit érzékeny de levitte teljesen a gyulladást.
Nekem nem csípett, habár kicsit mintha melegedett volna a terület ahol a seb és a gyulladás volt miután befújtam vele, de egyébként semmi extra..
A másik fülemre is tuti ezt fogom használni ha majd az is ki lesz szúrva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

A másik fülemre is tuti ezt fogom használni ha majd az is ki lesz szúrva.

Tirana

2021. március 18.

Színtelen, szagtalan fertőtlenítő, mely nem csíp. Kifejezetten a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Színtelen, szagtalan fertőtlenítő, mely nem csíp. Kifejezetten a kedvencem.

biankaedlinger

2021. március 17.

Pár évvel ezelőtt, mikor egy privát klinikán kezdtem dolgozni, ott találkoztam vele, amikor egy műtét utáni sebemet kellett fertőtleníteni. A köldök- és orrpiercingem gyógyulását is ez a kis csodaszer segítette. Mindegyik nehezen gyógyult, de neki köszönhetően mindig hamar elmúlt az esetleges gyulladás.
Illetve apukám műtétje után is ezt használtuk a sebén, neki abszolút nem volt gyulladása és nagyon szépen, hamar gyógyult. A házi patika alapdarabja. 🙃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Mundow

2021. január 28.

Sebekre nagyon jó. Szépen és viszonylag gyorsan gyógyítja még a nehezen gyógyuló vagy régebbi sebeket is. Tetszik, hogy spray kiszerelésben árulják és fújni lehet a megfelelő helyre. Így még higiénikusabb a kezelés, hiszen nem kell a sebhez nyúlni, mint krémezésnél. Szerintem ezentúl gyakran veszem majd. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

K.Detti

2021. január 28.

Csak ajánlani tudom.
Mi többnyire a gyerekeknél használjuk, mert nem csíp és így lényegesen könnyebb a sebfertőtlenítés, de a kutyáinknál is előszeretettel használjuk.
A 10 éves kistestű kutyánknál csak ezt használtuk a műtétét után, ahol a teljes hasfelülete fel lett vágva.
Napi 1x befújtuk vele és heg vagy gyulladás nélkül gyógyult meg ez a hatalmas seb.
Emellett sehol nem hagyott nyomot bárhova feküdhetett ahol csak jól esett neki, még a kanapéra is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.

Csak ajánlani tudom.

Misa

2021. január 9.

A házipatikám oszlopos tagja. Bőr -és nyálkahártya fertőtlenítésre használom (kivéve persze a szememet és környékét). Dermarollerezés előtt ezzel fertőtlenítettem az arcom. Gyantázás előtt és után is használom, illetve sebekre, horzsolásokra is bevált. Betadinom is van itthon persze, de ezt sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

csiges

2021. január 9.

2021.01.09.
Fúha, már nagyon régóta használom fertőtlenítére, nagyon jó minden fajta sebre és fertőzésre, nem csíp, nincs szaga, és könnyű használni.
Fun fact, hogy úgy ismerkedtünk meg, hogy volt egy kis gebasz ott lent, és exem, (akinek ápoló az anyukája) azt mondta, hogy kenjem be ezzel, ez erre is jó. És láss csodát, tényleg jó, a betegtájákoztatón is úgy szerepel, hogy lehet erre is használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2021.01.09.

arizona07

2021. január 3.

A patikus hölgy győzött meg róla hogy használjam inkább ezt mint a betadine-t, és ezerhála, nem tudom mi lett volna velem enélkül!:) Nagyon kényes, nyílt, nagy sebet kellett előfertőtlenítenem vele mivel műtét után sajnos újra fel kellett vágni. A feladat maga borzalmas volt, viszont nagyban megkönnyítette a dolgom, hogy ezt elég volt csak ráfújnom a gézre és a sebre és már rendben is volt. Egyátalán nem csípett, nem volt alkoholos szagú, nem irritált, mintha vizet spricceltem volna bele. A seb miatt sokáig mindennap használnom kellett, nem spóroltam vele, de még mindig nem fogyott ki pedig lassan már 1 éve, hogy vásároltam. Így történt hát, hogy volt hogy pattanásos seb fertőtlenítésére is, illetve bőrrel érintkező eszköz fertőtlenítése céljából is használtam belőle. Az arcom elég érzékeny, féltem is hogy ajjaj, de semmi irritációt, pirosodást, szárazságot nem tapasztaltam. Nem tervezem hosszú távon ilyen célra használni (eddig kb. 2x fordult elő), de jó tudni, hogy erre a kis csodafertőtlenítőre bármilyen sebbel kapcsolatban számíthatok!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.