schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2021. december 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

noricza

2021. december 25.

Patikában ajánlották még évekkel ez előtt. Abszolút csodaszer kategória, nyálkahártyát nem irritálja, nem csíp, mindenre is használtam. Könnyű használni, a kiszerelés táskabarát méret, nincs zavaró illata nálam 5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 25.

Regi1

2021. december 24.

Patikába vettem, ezt ajánlották. Nagyon megérte, azóta mindig van itthon. Sebekre csak ezt használjuk. Leviszi a gyulladást és nem csíp, sose! Egy kis flakon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 24.

little_irish

2021. december 23.

The Best.
Sebekre, nyálkahártyára, torokfertőtlenítésre is használtam, de undi ízt hagy maga után... :D
Nem csíp, nem hagy nyomot, csillapítja a viszketést is. Megbízható, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 23.

The Best.
Nem csíp, nem hagy nyomot, csillapítja a viszketést is. Megbízható, szeretem.

hengencsi

2021. október 30.

amióta ezt használom szőrtelenítés után, nem pirosodik be a lábam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 30.

amióta ezt használom szőrtelenítés után, nem pirosodik be a lábam :)

Vansalinda

2021. június 28.

Gyógyszeres szekrényben nem árt ha van ilyen spray!
Ember és hazi kedvenc kezelt műtéti sebeinek hirtelen fertőtlenítésére is jó! Kis kiszerelést 2018-ban vásárolt 50ml-es 2200Ft volt, nagyon learazva 3650Ft-rol nemrég fogyott ki! Eszméletlen drága!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 28.

Gyógyszeres szekrényben nem árt ha van ilyen spray!

zsuzsoo21

2021. május 22.

Az ára egy brutális nagy vicc lett, a 250 ml volt 1700 Ft, az 50 ml pedig 800 pár éve… most meg jó ha 4000 ftert lehet kapni 250 ml-es verziót. Megéri inkább a literes kiszerelest venni, mert az “csak” 5500 Ft. Szinte mindenhova lehet alkalmazni, nagyon praktikus ha van otthon belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

kocosfox

2021. április 10.

5 hete volt szúrva a fülcimpám, amikor is begyulladt.. A piercer sós vizes öblítést javasolt rá, de az lósz*rt nem ért.. gennyes volt, vérzett a cimpám, aztán eszembe jutott, hogy ezt használtam 10 éve is fültágításkor, barátnőm is ezt használta amikor a köldökét szúrták, úgyhogy vettem egy kis kiszerelést..
Hát öcsém.. soha többé sós vizes oldat, konkrétan másnapra levitte a gyulladást a fülcimpámon. 3 napja fújom amikor eszembe jut, kb. napi 3x 4x, és már nem is fáj sehol a cimpám, max kicsit érzékeny de levitte teljesen a gyulladást.
Nekem nem csípett, habár kicsit mintha melegedett volna a terület ahol a seb és a gyulladás volt miután befújtam vele, de egyébként semmi extra..
A másik fülemre is tuti ezt fogom használni ha majd az is ki lesz szúrva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

A másik fülemre is tuti ezt fogom használni ha majd az is ki lesz szúrva.

Tirana

2021. március 18.

Színtelen, szagtalan fertőtlenítő, mely nem csíp. Kifejezetten a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

Színtelen, szagtalan fertőtlenítő, mely nem csíp. Kifejezetten a kedvencem.

biankaedlinger

2021. március 17.

Pár évvel ezelőtt, mikor egy privát klinikán kezdtem dolgozni, ott találkoztam vele, amikor egy műtét utáni sebemet kellett fertőtleníteni. A köldök- és orrpiercingem gyógyulását is ez a kis csodaszer segítette. Mindegyik nehezen gyógyult, de neki köszönhetően mindig hamar elmúlt az esetleges gyulladás.
Illetve apukám műtétje után is ezt használtuk a sebén, neki abszolút nem volt gyulladása és nagyon szépen, hamar gyógyult. A házi patika alapdarabja. 🙃

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Mundow

2021. január 28.

Sebekre nagyon jó. Szépen és viszonylag gyorsan gyógyítja még a nehezen gyógyuló vagy régebbi sebeket is. Tetszik, hogy spray kiszerelésben árulják és fújni lehet a megfelelő helyre. Így még higiénikusabb a kezelés, hiszen nem kell a sebhez nyúlni, mint krémezésnél. Szerintem ezentúl gyakran veszem majd. Ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 28.