schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2021. december 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

K.Detti

2021. január 28.

Csak ajánlani tudom.
Mi többnyire a gyerekeknél használjuk, mert nem csíp és így lényegesen könnyebb a sebfertőtlenítés, de a kutyáinknál is előszeretettel használjuk.
A 10 éves kistestű kutyánknál csak ezt használtuk a műtétét után, ahol a teljes hasfelülete fel lett vágva.
Napi 1x befújtuk vele és heg vagy gyulladás nélkül gyógyult meg ez a hatalmas seb.
Emellett sehol nem hagyott nyomot bárhova feküdhetett ahol csak jól esett neki, még a kanapéra is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 28.

Csak ajánlani tudom.

Misa

2021. január 9.

A házipatikám oszlopos tagja. Bőr -és nyálkahártya fertőtlenítésre használom (kivéve persze a szememet és környékét). Dermarollerezés előtt ezzel fertőtlenítettem az arcom. Gyantázás előtt és után is használom, illetve sebekre, horzsolásokra is bevált. Betadinom is van itthon persze, de ezt sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

csiges

2021. január 9.

2021.01.09.
Fúha, már nagyon régóta használom fertőtlenítére, nagyon jó minden fajta sebre és fertőzésre, nem csíp, nincs szaga, és könnyű használni.
Fun fact, hogy úgy ismerkedtünk meg, hogy volt egy kis gebasz ott lent, és exem, (akinek ápoló az anyukája) azt mondta, hogy kenjem be ezzel, ez erre is jó. És láss csodát, tényleg jó, a betegtájákoztatón is úgy szerepel, hogy lehet erre is használni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2021.01.09.

arizona07

2021. január 3.

A patikus hölgy győzött meg róla hogy használjam inkább ezt mint a betadine-t, és ezerhála, nem tudom mi lett volna velem enélkül!:) Nagyon kényes, nyílt, nagy sebet kellett előfertőtlenítenem vele mivel műtét után sajnos újra fel kellett vágni. A feladat maga borzalmas volt, viszont nagyban megkönnyítette a dolgom, hogy ezt elég volt csak ráfújnom a gézre és a sebre és már rendben is volt. Egyátalán nem csípett, nem volt alkoholos szagú, nem irritált, mintha vizet spricceltem volna bele. A seb miatt sokáig mindennap használnom kellett, nem spóroltam vele, de még mindig nem fogyott ki pedig lassan már 1 éve, hogy vásároltam. Így történt hát, hogy volt hogy pattanásos seb fertőtlenítésére is, illetve bőrrel érintkező eszköz fertőtlenítése céljából is használtam belőle. Az arcom elég érzékeny, féltem is hogy ajjaj, de semmi irritációt, pirosodást, szárazságot nem tapasztaltam. Nem tervezem hosszú távon ilyen célra használni (eddig kb. 2x fordult elő), de jó tudni, hogy erre a kis csodafertőtlenítőre bármilyen sebbel kapcsolatban számíthatok!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

JErzsi

2020. november 15.

Amikor először találkoztam ezzel a fertőtlenítőszerrel gyakorlaton voltam a szülészeten, ahol az orvos ezt javasolta az anyáknak a császármetszés hegét kezelni. Másodjára Tindigo az egyik videójában említette, hogy a pattanás után maradt sebet ezzel kezeljük az arcon. Így amikor legközelebb mentem a patikába már ő is jött velem haza és nagyon elégedett vagyok vele én is. Tényleg lehet arcra is használni annyira kíméletes és mégis fertőtlenít. Érzékenyebb területekre epilálás után szintúgy használom, ahogyan sebekre is. Ehhez képest nagyon lassan fogy.
Ez egy igazi többfunkciós termék, amiből mindig van itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

Ez egy igazi többfunkciós termék, amiből mindig van itthon.

Glowstick

2020. november 13.

Nem csip bar nem tudom mennyire hatasos a fertotlenitesben. A haton levo, nehezen elerheto pattanasokra jo mert konnyebb csak fujni egyet ra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 13.

reddie

2020. szeptember 7.

Elestem és a Betadine csípett, illetve nem tetszett, hogy nyomot is hagy, úgyhogy kerestem és ezt találtam. Nem bántam meg. Tényleg nem csíp, nem hagy nyomot, spricnis - tehát higiénikus és sokáig elég. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 7.

svivko

2020. augusztus 27.

Nagyon jó, bőrrel kíméletes, bacikkal kíméletlen fertőtlenítő. Használtam sebre, nyomkodás után magamon, kiskutyán amikor varázslatos módon felbukkant egy pici bibi. Nem csíp, nem szeszes, színtelen. Vegyétek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Bettu

2020. augusztus 5.

Már több, mint 5 éve, mikor külföldön csináltattam piercinget, a piercinges mondta, hogy ilyet vegyek rá. Sokáig használtam, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Saranhuone

2020. augusztus 5.

Ez egy must have cucc. Piercingre használtam több alkalommal, illetve mindenféle sebre, pattanásokra is jó. Nem csíp, nem fog be semmit, nem büdös. Egy nagyobb kiszerelést már vagy 2 éve fújkálok. Ráadásul nyálkahártyára is használható, aftát is gyógyít többek között. És állatokon is. Csodaszer, szerintem kötelezően tartani kellene mindenkinek otthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.