schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Összetevők: N,N'(Dekán-1,10-Diildi-1 (4H)-Piridil-4-Illidén) Bisz (Oktilammónium)-Diklorid (Octenidindihidroklorid),  Fenoxietanol,  Dimetilammóniumacetát,  Na-D-Glukonát,  Glicerol,  Nátriumhidroxid,  Víz,  Nátrium-Klorid

PaNel95

2019. április 1.

Ciszta kivágás után otthoni fertőtlenítésre és kötözéskor ajánlották a sebészeten.
Azóta már többször újravettem, mert nagyon elégedett vagyok vele.
Jól fertőtlenít, kitisztítja a sebet és bárhol használható irritáció nélkül. Szépen gyógyult tőle a sebem.
Nem csak sérülésekre, de kisebb otthoni eszközöket is szoktam vele fertőtleníteni (szemöldök csipesz, körömágybőr feltoló és vágó). Az eszközöket sem bántja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

Azóta már többször újravettem, mert nagyon elégedett vagyok vele.

Vanille

2019. április 1.

Ez egy nagyon klassz fertőtlenítő, nem csíp, nem irritál, de teszi a dolgát. Akkor találkoztam vele először, amikor orrpiercinget csináltattam, a szalon tulajdonosa ajánlotta melegen, hogy csak ezzel fújjam napi kétszer. Tényleg nem lett semmi baj, nem gyulladt be, nem fertőződött el a seb. Azóta használtam már durva vágott, tépett sebekre is, nagyon szépen helyretette őket, úgyhogy csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

eeeee

2019. március 18.

Műtéti heg fertőtlenítésére vettem meg a nagy kiszerelést, mert az sokkal jobban megérte. A heget nem csípte, segítette a gyors gyógyulást és azóta is sok mindenre bevált. Bármilyen bőrsérülésre, nyílt sebre és kényesebb eszközeink fertőtlenítésére is használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

mrekaa001

2019. március 12.

Piercingem gyógyulása miatt vettem, azóta mindenféle sebre használom. Nagyon szépen fertőtlenítette és hamar begyógyult.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.

Akara

2019. január 23.

Pattanásos sebek gyors fertőtlenítésére vettem, betadine helyett, mert ez áttetsző. Azóta használtam más sérülésekre is. Bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

audreycoca

2018. október 13.

Nálunk is mindig van itthon. Szúrt, vágott, horzsolt sérülésre tökéletesen működik. Először mindig alaposan kimossuk a sebet vízzel, utána ezzel fertőtlenítjük. Van hogy naponta többször. Amikor már elég vastag seb képződött akkor pedig jöhet a neogranormon. Volt olyan hogy kirándulásról hazatérő gyerkőc bepirosodott frissen szerzett sebét is megnyugtatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 13.

RarityRose

2018. október 12.

Piercingeimet kezeltem vele, szeretem nagyon :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 12.

Piercingeimet kezeltem vele, szeretem nagyon :)

lacrymosa88

2018. október 6.

Második terhességem végén szereztem be, a kórházi csomaghoz pakoltam be. Szülés után a gát sérüléseire tökéletes fertőtlenítő, és az újszülött kisfiam köldökcsonkját is ezzel fújtam, szépen leesett neki, nem szárította a bőrét. Azóta mindig van itthon belőle, a gyakori horzsolások és vágások miatt hasznos csodaszerré vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 6.

PixieCat

2018. szeptember 15.

Akkor vettem, amikor az inustrial piercingemet szúrták, szépen fertőtlenítgette, de nem volt látványos hatása. Még pattanások fertőtlenítésére is szoktam használni, szépen gyógyulnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

exhocmomento

2018. augusztus 31.

Volt egy rosszul szúrt helix piercingem, amivel nem tudott mit kezdeni, - bármilyen kitartóan és becsületesen fújkáltam -, ki kellett vennem. De most másfél hete szúrattam egy második fülbevalót (upper lobe) és azt nagyon ügyesen kezeli. :) Úgyhogy nincs okom csillagot levonni, a helix-failure több, mint valószínű, hogy a rossz helyre való szúrás miatt történt, nem pedig a termék hiányossága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 31.