schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Összetevők: N,N'(Dekán-1,10-Diildi-1 (4H)-Piridil-4-Illidén) Bisz (Oktilammónium)-Diklorid (Octenidindihidroklorid),  Fenoxietanol,  Dimetilammóniumacetát,  Na-D-Glukonát,  Glicerol,  Nátriumhidroxid,  Víz,  Nátrium-Klorid

ErikaLilien

2017. május 3.

Nagyon jó fertőtlenítő! Kislányom miatt vettem, bár szerencsére nem sűrűn szerez sebet, ez mindíg segít! Soha nem csípett még semmilyen sérülést, már évek óta használjuk a kis kiszerelést! Az egész család kedvence lett! Aftára is használjuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

silawolf

2017. február 11.

Mindenre jó szer, olyan, mint a Bazi nagy görög lagziban a Windex. ;) Sok mindenre használom, pld.: epilálás utáni bőrfertőtlenítésre és nyugtatásra (azóta nem piros pöttyös a lábam epilálás után), apróbb sérülések kezelésére, fülbevaló fertőtlenítésére, pedikűr/manikűr befejezéseként, pattanás kezelésére, arctisztításra... Olvastam, hogy torokfájásra is hatásos, ha szükségem lesz rá ki fogom próbálni. A nagy 250 ml-es kiszerelés volt a gyógyszertárban 2.000 Ft körüli áron. Nagyon sokáig elég egy flakonnal, hónapok óta használom aktívan :) és még félig van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 11.

Ancsibaba1993

2017. február 5.

Az összes piercingemet evvel kezeltem(sok van ☺) és nagyon szuper!!! Fertőtlenit és gyógyitja a sebeket,semmi más nem érhet a nyomába!! Erre esküszünk,sosem vennénk mást erre a célra,a páromnak is ez jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

Babi90

2017. január 11.

Mindkét piercingemnél ezt használtam, sőt sebre is ezt szoktam és tökéletes. Vadhúst, fertőzést is gyönyörűen kezelt. Drága, de megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

hamcsi

2017. január 11.

A lehető legsokoldalúbb. Mindenféle sebre tökéletes + amint már írták előttem a friss piercing kezelésére is. Egy plusz tipp viszont a pattanásokra való használata. Nekem szerencsére csak ritkán vannak pattanásaim de ha mégis azok hatalmasak. Ilyenkor befújom az octenisepttel és másnap reggelre már csak egy kis piros heg van a helyén amit könnyen lehet korrektorral is elfedni. Ezen kívül nagyon hatásos a csípésekre is. Tehát csodaszer!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Banszky

2016. december 12.

Fertőtlenítésre tényleg a legalkalmasabb tertmék főleg a szórófejes kiszerelése miatt. Illatmentes ( vagy legalábbis semmi extra,jó illatú).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

DraGee

2016. december 4.

Piercinghez, vagy bármilyen mezei sebhez tökéletes! Tényleg felgyorsítja a gyógyulást a fertőtlenítő hatáson túl. Nem irritál, színtelen, mi kell még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

redrick

2016. november 26.

Friss fülhelix-szel csatlakozom a piercing és környéke fertőtlenítésére használók táborához. Régebben Betadine-nel kínlódtam, összefogott mindent, kenődött szerteszét; a mosdókagyló, a ruhám ujja, az arcom figyelmetlenségből adódóan, sietség közepette maszatos maradhatott utána. Ez a fertőtlenítő pumpás, színtelen, strapabíró a doboza, utaztatható. Az átszúrt testrész jól érzi magát, szóval az összetételével sincs probléma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

VpontAncsa

2016. október 18.

Mint mindenki előttem,én is piercing miatt kezdtem használni. Pc-im már begyógyultak,nálam maradt az Octenisept,mint cirka 3db-os állandó gyógyszertáram egyik állandó tagja. Minden sérülésnél,horzsolásnál,égési sebek esetén használom. Illetve sajnos évszak váltásoknál gyakori a herpesz a számon,azt szoktam még kezelni vele. Hamarabb gyógyul a szám,mióta használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 18.

szalmonik

2016. július 12.

A köldökpiercingem ápolásához és tisztításához vettem. Eddig jól bevált, se gyulladás,se fájdalom. Remélem így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 12.