schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Összetevők: N,N'(Dekán-1,10-Diildi-1 (4H)-Piridil-4-Illidén) Bisz (Oktilammónium)-Diklorid (Octenidindihidroklorid),  Fenoxietanol,  Dimetilammóniumacetát,  Na-D-Glukonát,  Glicerol,  Nátriumhidroxid,  Víz,  Nátrium-Klorid

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

scisneros

2016. június 12.

Piercer ajánlotta, nagyon jó kis multifunkciós termék. Egyáltalán nem csíp, az "illata" pedig nem zavar, hisz egy fertőtlenítőről beszélünk... Betáraztam vele :-) (Btw a kis kiszerelés 1800 Ft, a 250 millis ipari mennyiség 2050 Ft ugyanabban a gyógyszertárban... :D)

Update: Mandulagyulladásra 2-3 használat után sokkal jobban érezte magát a próbaalanyom, bár tényleg szörnyű, de megéri! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 12.

Viatzio

2016. június 12.

Én is piercing tisztításra használtam, köldök, 3 fül, teljesen jó mindenhova. A fülemen (az egyik helix, a másik conch) elég nagy puklik lettek hátul, elől kisebbek, ez ugye gyakori, nem kell megijedni, traumatizálva van a szövet meg a porc, igazából csak folyadék gyűlik össze. (a tetran amit ajánlottak nem csinált semmit, a köldököm még elvolt vele, de annak nem is volt semmi baja) Erre is teljesen bevált, naponta párszor befújtam, és eltűnt. A másik ami bevált erre, ha valaki nem jut hozzá véletlen ehhez, annak ajánlom, hogy egy kis csészében készítsen nem jódozott sóból oldatot (kb fél deci vízhez, egy teáskanál só), jól melegítse fel, ameddig csak viseli a bőr, vattapamacs, és tartsa rajta amíg ki nem hűl, aztán megint, 5-10 percig, esténként. Reggel, esetleg napközen ugyanezzel hidegen, fültisztítóval áttörölni, és pár nap alatt helyrejön. ;)
A minap cseréltem ki a köldök pc-t először, az új fertőtlenítésére is jó volt ez a spray.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

cintiakiss

2015. december 19.

Szintén a piercingjeim kezelésére használom már évek óta :) Az előttem szólók már elmondtak mindent! 5*!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

lucckozak

2015. szeptember 20.

csodaszer, kb mindenre jó :) fültágító, fülbevaló, nem gyullad be, herpesz eltűnik. én az arcomat is meg szoktam vele törölgetni, mintha tonik lenne, mert eltünteti a pattanásokat, és fertőtlenít is egyben. egy ideig kivonták a forgalomból, de már újra kapható. szerintem megéri :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Gingermint

2015. június 24.

Én is piercinghez használom, de minden máshoz is fogom, mert ez csodaszer. Amióta kész lett a piercingem, azóta ezzel kezelem, és soha egy pillanatig sem fájt, és sosem gyulladt be. Mindenképp megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

SzandrASD

2014. szeptember 13.

A köldök pcmhez kezdtem el használni (kamilla teás borogatás és társai semmit nem ért..),mert gennyes,véres volt. Pár nap alatt látható volt a változás,nagyon szépen helyre hozta! Azóta ezt használja az egész család a sebekre. :)) Sajnos az utóbbi időben készlet hiányra panaszkodnak + sok patikában azt mondják,h. ki vonták a forgalomból. Ne pánikoljatok 1-2 helyen még lehet kapni (pl. műkörmös boltokban), ill. helyette nagyon jó még az Oxycort is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 13.

motoros_csaj

2014. április 15.

Régen mikor csináltattam a piercingem ezzel kellett kezelni, tökéletesen bevált. Most megint akarok csináltatni és egyszerűen nem lehet sehol kapni. Pontos helyettesítője nincs!!! Mikor kis városomban már vagy 4-5 patikát körbejártam és nem volt sehol, mert hiánycikk a nagykerben is, azt mondták csak júniusban lesz elhagyott a remény... De kicsiny szülőfalumban a kicsiny patikában találtam 1 db-ot! :D Ez az én sikersztorim! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

gothmarypoppins

2014. április 14.

Piercing és fülbevaló karbantartó fertőtlenítésére ideális! Nem csíp, nincs nyoma, nyugtat. Kisebb karcolások után is jó használni jól csillapítja a vérzést.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Nyuszika_91

2014. február 26.

Több hete használom piercingem fertőtlenítésére, és nagyon szeretem egyszerű a használata, akár napközben is tudom használni, mert nem hagy nyomot, mint a Betadine. A nagyobb kiszerelést vettem meg, mert nevetségesen olcsóbb mintha a kicsit venném. Az illatával semmi bajom nincs, van ettől sokkal rosszabb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.

a.muse.d

2014. február 26.

Én a piercingjeimre használtam/használom, szeretem, mert könnyű az alkalmazása, és úgy tűnik, jól fertőtlenít. Sajnos átmenetileg nem kapható, és nehéz megtalálni a helyettesítését..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 26.