schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Összetevők: N,N'(Dekán-1,10-Diildi-1 (4H)-Piridil-4-Illidén) Bisz (Oktilammónium)-Diklorid (Octenidindihidroklorid),  Fenoxietanol,  Dimetilammóniumacetát,  Na-D-Glukonát,  Glicerol,  Nátriumhidroxid,  Víz,  Nátrium-Klorid

Laci

2013. szeptember 25.

Fájt a torkom és nagyon kapart, mindent kipróbáltam eredménytelenül. Lehet, hogy nagy hülyeséget csináltam, de kettőt fújtam belőle a számba torokirányba és most reggelre semmi fájás, sokkal jobb a helyzet. Szerintetek szabad így használni? Pattanást is fertőtlenítek vele, ha kijön egy és szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 25.

rose

2013. szeptember 13.

Anyajegyműtét után használtam, elvileg nem lehetett volna kötést cserélnem, de 3 hétig egy tapasz sem marad fent, úgyhogy kénytelen voltam. Vigyáznom kell a jódtartalmú dolgokkal, úgyhogy Betadine helyett ezt vettem, és a "miért piszkálta a varratot"-doktorbácsi csak ámult, hogy milyen szép lett a heg. Azóta is sok mindenre használom, amikor szétharaptam a számat, még öblögettem is vele, borzasztó íze van, de tényleg használt. Minden háztartásba kötelező :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

jubileum

2013. augusztus 22.

Helix piercinghez ajánlották, ami a lövetés után két nappal kissé vörösre festette a fülem...forró volt...először betadinnal próbálkoztam ami javított a helyzeten de nem szüntette meg...
Miután ezt a sprét ráfújtam a piercing olyan volt mint egy régen lőtt testékszer....
Ha pattanásaim jönnek elő az arcomat is befújom vele, hagyom rászáradni, majd jöhet rá a Zineryt...nagyszerű páros...De ha csak nyomkodásra kerül a sor, akkor egyedül használom fertőtlenítéshez, műtét után is remek....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

bodroska

2013. július 17.

Vannak belőle egészen nagy kiszerelésű változatok és nagyon-nagyon megéri megvásárolni. Ahol a Betadine fertőtlenítésre nem használható, mert befog mindent ott jön Ő. A színtelen fertőtlenítő:o))) A kilyukasztott fülemet sok próbálkozás után ő segített helyrehozni, mert valahogy egyáltalán nem akart gyógyulni. Nekem nem segített semmilyen kenőcs, mert a kenőcs állag csak fokozta a gyulladást és könnyen összegyűjtött minden koszt a környezetből abban a kezdeti időszakban, amikor még nem szabad kivenni a fülbevalót a fülből. Ez a spray-s, könnyed állag segítette tisztán tartani a sebet, ami gyors gyógyuláson esett át hatására. Én frissen vásárolt füliket vele fertőtlenítem berakás előtt és időnként áttörlöm vele az immáron meggyógyult füllyukasztás környékét általános fertőtlenítés gyanánt. Ha véletlenül megvágjuk a kezünket, lehorzsolódik valamink gyorsan vele lehet fertőtleníteni a sebet és tuti nincs utána gyulladás. Lábköröm vágása után, ha véletlenül valahova belevágunk, megsértül a körömágy őt ajánlom, hogy ne legyen gyulladás belőle a sérülés után közvetlenül. Nem fog be semmit, mert színtelen és a szórófejes kiszerelés segítségével gazdaságosan és könnyedén használható. Szuper társ a mindennapokban bármilyen bőrsérülés gyors és hatékony fertőtlenítésére. Használatával megússzuk a seb gyulladását. Kis kiszerelésű változata soha nem hiányzik a bőröndből, ha elutazunk valahova. Ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 17.

Lilluss

2013. június 10.

Tavaly nyáron, műtétem után ezt használtam a sebre és nagyon jó volt! Először iszonyúan féltem hogy biztos szétfogja marni a sebem, csípni fog, megfogok halni a fájdalomtól, de nem! Egyáltalán nem csípett, nem is éreztem :) Az első pár fújás után már vígan használtam, szépen be is gyógyultak a hegek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

gyulzsuzsi

2013. május 30.

Nekem is piercer ajánlotta és tényleg szuper! Könnyű használni, nem emlékszem hogy csípett volna és nyomot sem hagy mint más fertőtlenítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 30.

huncutka

2013. május 30.

Igen, büdös, de legjobb fertőtlenítő mivel eddig találkoztam. Bemásolok pár fontos infót:
a nyálkahártya és az átmeneti hámszövet fertőtlenítő kezelésére, műtéti beavatkozások előtt
urogenitális tájékon (pl.: hiszterektomiák előtt) és a végbéltájékon (pl.: aranyeres csomók eltávolítása előtt)
sebfertőtlenítésre, seb-és varratellátásra
fertőzött sebek fertőtlenítő kezelésére
égési sebek és bőrfertőzések kezelésére
mesterséges megtermékenyítéssel kapcsolatos beavatkozások előtt nőknél és férfiaknál
andrológiai vizsgálatok előtt
a szájüregben: fogászati kezelések előtt és után, gyökércsatorna fertőtlenítésére
Öblítés: Az Octenisept szájöblítésre és hüvelyöblítésre is alkalmazható.

Fontos, hogy szemre nem szabad használni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.

sebfertőtlenítésre, seb-és varratellátásra
fertőzött sebek fertőtlenítő kezelésére
égési sebek és bőrfertőzések kezelésére
andrológiai vizsgálatok előtt
Öblítés: Az Octenisept szájöblítésre és hüvelyöblítésre is alkalmazható.

Fontos, hogy szemre nem szabad használni!

BNicol

2013. május 27.

A köldök piercingem begyulladt a szúrás után. Megtaláltam ezt a fertőtlenítőt és pár napos kezeléssel teljesen rendbe is hozta. Segített a gyógyulásban. A kis kiszerelés is kiadós adag, nekem nagyon sokáig elég volt. És nem utolsó sorban nem hagy nyomot a ruhákon, bőrön. Ha sebfertőtlenítőről van szó, nálam csak ez jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

pmarcsi

2013. március 24.

Tetováló szalonban találkoztam vele, fülbelövésnél ajánlotta a srác, hogy ezzel kenegessem néhány napig a friss sebet! Azóta állandó kellék lett nálunk. Bárminemű sérülésre használható!! Nagyon szeretjük, nyugodt szívvel ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

tuzgyujto

2013. március 24.

Füllyukasztás után szoktam használni (sajnos ilyen a testem, mindenre begyullad). Megakadályozza, hogy begyulladjon, de ha megtörtént, szépen lehúzza, megszünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 24.