schülke

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Virág-os, Módosítva: 2021. december 28.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Alkalmazási terület: nőgyógyászati, urológia, proctológiai, fogászati, szájsebészeti, diagnosztikus vagy műtéti beavatkozások előtt bőr- és nyálkahártyák hatásos és gyors fertőtlenítésére, valamint beavatkozások utáni sebkezelésre.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BNicol

2013. május 27.

A köldök piercingem begyulladt a szúrás után. Megtaláltam ezt a fertőtlenítőt és pár napos kezeléssel teljesen rendbe is hozta. Segített a gyógyulásban. A kis kiszerelés is kiadós adag, nekem nagyon sokáig elég volt. És nem utolsó sorban nem hagy nyomot a ruhákon, bőrön. Ha sebfertőtlenítőről van szó, nálam csak ez jöhet szóba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

pmarcsi

2013. március 24.

Tetováló szalonban találkoztam vele, fülbelövésnél ajánlotta a srác, hogy ezzel kenegessem néhány napig a friss sebet! Azóta állandó kellék lett nálunk. Bárminemű sérülésre használható!! Nagyon szeretjük, nyugodt szívvel ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

tuzgyujto

2013. március 24.

Füllyukasztás után szoktam használni (sajnos ilyen a testem, mindenre begyullad). Megakadályozza, hogy begyulladjon, de ha megtörtént, szépen lehúzza, megszünteti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Dynu

2013. március 21.

Piercingjeimet, sebeimet, epilálás után a lábamat szoktam vele fertőtleníteni, alkoholmentes így nem csíp és kevésbé piros foltos használata utána lábam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

absinth

2013. február 13.

Piercinget akartam novemberben, azért szereztem be-ez végül elhalasztódott, de jól jött mert csúnyán elestem és sebes volt a térdem. Semleges illatú, nem hagy foltot mint a Betadine, mivel színtelen. Szerintem nem csíp és a spraí-s kiszerelés is praktikus. Minden sebre, borotvavágásra ezt használom, nagyon bevált. Aftára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

rocksteadycat

2013. január 25.

Szuper! Piercingjeimet, sebeimet ezzel szoktam kezelni. Nem csíp, gyorsan megszárad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

nettics

2013. január 25.

Nagyon szeretem, nagyon jó fertőtlenítő. Mindent vele fertőtlenítek, még a tárgyakat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 25.

nijikel

2013. január 24.

A pierceremtől kaptam, hogy ezzel fertőtlenítsem a köldökömet. Alkoholmentes így nem okoz szövetkárosodást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.