Egyéb

Ár:   14 990 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 3.

Ár:   14 990 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 90 ml
Lelőhely:   Rossmann

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: lótusz virág, rózsa, ciklámen

Szívjegyek: citrom, bergamott

Alapjegyek: szantálfa, guaiakfa, pézsma

Ár: 8000 Ft , Eladó: sammy
Állapot: használt, 40 ml/kb.37 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás, csak Foxpost és posta, a díjat fizetem

klau810614

2020. június 30.

Nem az én világom de tettem egy próbát ☺️
Szappanos , tisztaság illat inkább olyan elegáns . Rajtam rózsás is de nem zavaróan , inkább friss ropogós citromos rózsavíz de nem a nyanyás verzió annál sokkal modernebb .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Nem az én világom de tettem egy próbát ☺️

Dormir

2020. június 24.

Meglepően jó. Nem a sablonos citromos, vizes nyári parfi, hanem egy üdítő, nemes, friss, gyöngyözően aldehides finomság. Tisztaság illatnak is lehetne mondani, de azért annál elegánsabb,komplexebb,de nagyon komfortos viselni. Mint egy kellemes, de előnyös szabású ruha, amiben egy kerti parti vagy akár egy fogadás koronázatlan királynői is lehetünk. Könnyed, de rajtam nagyon tartós.
Én valahogy így képzeltem el a Chanel L'eau - t, ami se nem tartós, se finom nem lett rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 24.

krémparádé

2020. június 8.

Most komolyan? Valahol azt olvastam, hogy ez a parfüm a niche illatokkal vetekszik. Megvettem vakon, de azzal a lendülettel el is adtam egy héten belül. Nem tetszett egy cseppet sem, nagyon halovány tubarózsa- rágógumi szerű samponillat, valami zavaró émelyítő felhanggal és nem is annyira tartós. Nem tudom, hogy lehet, de engem nem fogott meg. Nem azt mondom, hogy rossz, lehet van, akin szépen muzsikál, de vannak ennél jobb illatok is, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

sammy

2020. június 7.

A legfinomabb szappanillat :)
Igényes, profi munka. Kifinomult, szép...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

A legfinomabb szappanillat :)
Igényes, profi munka. Kifinomult, szép...

Freesia

2020. június 7.

Egy olyan kincs, amit méltatlanul a Rossmann legfelső polcára dugtak el, ott csücsült, mint egy mellőzöttsége miatt vérig sértett orosz hercegné a száműzetésben, amikor felfedeztem magamnak. Sértettsége jogos. Friss, elegáns és tiszta, mint egy drága, áttetsző sál, úgy simul a viselőjéhez. Nekem az Aqua Universalis Forte jutott eszembe róla, csak kevésbé citrusos, krémesebb, elegánsabb, nőiesebb, egy enyhe, bátran viselhető modern aldehidesség jellemzi. Egy próbát megér annak, aki melegebb időben nem akar uniszex illatot vagy gyümölcskoktélt. Mondjuk a kánikulában már lehet, hogy sok lesz...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 7.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance