Egyéb

Ár:   14 990 Ft és 31 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 90 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Beus70, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2020. július 3.

Ár:   14 990 Ft és 31 500 Ft
Kiszerelés:   40 ml és 90 ml
Lelőhely:   Rossmann

Megjelenés éve: 2019.

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: lótusz virág, rózsa, ciklámen

Szívjegyek: citrom, bergamott

Alapjegyek: szantálfa, guaiakfa, pézsma

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

radioaktiva

2021. október 25.

Annyira semmilyen, hogy említést sem érdemel. Az üveg szép. Kifújáskor haloványka, friss illat jön, ami jó, ha egy órát marad, közben átmegy egy kis semmitmondó, unalmas, édes, nagyon bőrközeli szappanillatba. Vakon senki ne vegye meg, főleg ne teljes áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 25.

izabella73

2021. augusztus 11.

A gyümölcsös illatokat szeretem, ennek ellenére tetszik ez az inkább virágos tisztaság illat.
Nem túl erős, nem túl tolakodó nyárra teljesen jó. Rajtam elég tartós is, és most akciós a Rossmanban, igy megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 11.

PETRA820718

2021. május 18.

Citrusos, friss, elegáns ugyanakkor komoly és nőies.
A tél kivételével gyakorlatilag minden évszakhoz passzol.Tiszta, kifinomult, nem tinédzser korosztálynak. Mindennapokban tökéletes, munkahelyeken sem zavaró, ugyanakkor egyedi nem fog szembe jönni, annak ellenére sem, hogy nagyon mélyen azért ott van az a Light blue vonal, de ettől azért nagyon eredeti.
Drogériás viszonylatban drága kategória, a legfelső polcon csücsül.
Tartóssága rendben van, nyilván citrusos jellege miatt a nap folyamán frissíteni kell, de ezt nem róvom fel neki.
Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 18.

Citrusos, friss, elegáns ugyanakkor komoly és nőies.
Drogériás viszonylatban drága kategória, a legfelső polcon csücsül.
Szeretem.

Nikosia

2021. február 26.

Próbáltam csak, nagyon friss illata van, picit már túl szappanos is az illata nekem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

6vilag

2020. október 3.

Szerintem tök jó tisztaság illat. Nem akarnám semmiképpen a D&G híres tisztaság illatához hasonlítani, de azért óvatosan mégis azt mondanám, hogy azt a vonalat képviseli. Míg az citrusosabb és kesernyésebb, addig ez inkább virágosabb, pezsgőbb.
Nekem tetszik benne a rózsa és a ciklámen illata. Megvenném simán, ha most kezdődne a nyár, viszonylag kevés pénzért elég nagy kiszerelést kaphatunk.
Pulzáló, üde tisztaság illat.
Már tudok várni, ha jövőre is tetszik még, elgondolkodom. Ötöt nem adnék semmiképp, de többszöri teszt eredményeként a három és négy között vacilálok. Legyen a több, mert tényleg tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 3.

Pulzáló, üde tisztaság illat.

krémparádé

2020. szeptember 20.

Most komolyan? Valahol azt olvastam, hogy ez a parfüm a niche illatokkal vetekszik. Megvettem vakon, de azzal a lendülettel el is adtam egy héten belül. Nem tetszett egy cseppet sem, nagyon halovány rágógumi szerű samponillat, valami zavaró szúrós - émelyítő felhanggal és nem is annyira tartós. Nem tudom, hogy lehet, de engem nem fogott meg. Nem azt mondom, hogy rossz, lehet van, akin szépen muzsikál, de vannak ennél jobb illatok is, az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Zsedit

2020. szeptember 19.

Nem is tudom mihez hasonlítani, hűvös, mosószeres, bensőséges illat. A citromon és a pézsmán kívül egyik összetevő sem tartozik a kedvenceim közé, de ez így ősszel zseniális! Picit rózsás, picit fás, nagyon enyhe pézsma...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

vadvirag919

2020. augusztus 12.

Annyira megörültem neki, hogy végre látok valami izgalmasat a helyi drogériában, hogy azzal a lendülettel fújtam is bőrre. Az első percekben én inkább Mojito&Soda.nak mondanám, Pasi szerint tisztaságillat... Jó. Mindig ezt mondja, ez a default válasza gyanítom. Pár perc múlva újra az orra alá dugtam, hogy mondjon véleményt - mert itt már nekem kezdett valami nem klappolni. Zöld-fehér palmolive/fa szappan! Kicsit összezavarodott, melyik is, de a lényeg az volt, hogy örült, mert eszébe juttatta, hogy mindig ilyen illatú szappant tartottak gyerekkorában a szekrényben, amit minden egyes alkalommal levert, amikor kivett egy ruhát... :D Itt úgy döntöttem, hogy OK, ugorjunk, szerintem is túl szappanos az illat, és nem akarok visszamenni a 90.es évekbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

klau810614

2020. június 30.

Nem az én világom de tettem egy próbát ☺️
Szappanos , tisztaság illat inkább olyan elegáns . Rajtam rózsás is de nem zavaróan , inkább friss ropogós citromos rózsavíz de nem a nyanyás verzió annál sokkal modernebb .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 30.

Nem az én világom de tettem egy próbát ☺️

Dormir

2020. június 24.

Meglepően jó. Nem a sablonos citromos, vizes nyári parfi, hanem egy üdítő, nemes, friss, gyöngyözően aldehides finomság. Tisztaság illatnak is lehetne mondani, de azért annál elegánsabb,komplexebb,de nagyon komfortos viselni. Mint egy kellemes, de előnyös szabású ruha, amiben egy kerti parti vagy akár egy fogadás koronázatlan királynői is lehetünk. Könnyed, de rajtam nagyon tartós.
Én valahogy így képzeltem el a Chanel L'eau - t, ami se nem tartós, se finom nem lett rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 24.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance