Sean John

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kozmano, Módosítva: 2018. április 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fejjegyek: kasszia fahéj, grépfrút, alma, körte, neroli, bergamott, keserű narancs

Szívjegyek: ciklámen, narancsvirág, ibolya, frézia, jázmin, gyöngyvirág, rózsa

Alapjegyek: írisz, szantálfa, tonkabab, borostyán, pacsuli, vanília, tölgymoha, vetiver, cédrus

Üvegében, Sean John Unforgivable Women
Ár: 9800.- , Eladó: Ritalinka
Állapot: 75 ml, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxpost, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Torpece

2020. július 31.

Egy kis minta formájában volt szerencsém megismerkedni vele és szerelem lett azonnal! Isteni finom illata van, tartós, egész nap jó érzés újra érezni. Nőies, elegáns, dögös, nagyon finom! Egy picikét édeskés, fűszeres, de az egész kicsit krémes, bújós illattá alakul. Nagyon meglepődtem, amikor utánaolvastam kihez is kötődik az illat: P. Daddy!!?? Nem szeretem a celeb illatokat úgy általában, de ez! Komolyan veri az összes magas árkategóriájú parfümöt minőségben, tartósságban és csomagolásában egyaránt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 31.

Krisztocska

2018. június 14.

Hát az úgy volt kéremszépen, hogy összeakadtam egy nagyon kedves KM-es társunkkal és elkezdtünk csereberélni. Úgy kb egy hónapon keresztül tárgyaltuk mi hogy legyen, majd megérkezett a dobozkám, benne ez a kis cukiság. Minden, ami a dobozban volt telitalálat, de első szaglásra ez volt a legjobb. Magamra is fújtam és azonnal tudtam, hogy ezt valahonnan ismerem, bár sosem éreztem senkin. Aztán beugrott: hiszen ez a Candy, amit meg én küldtem! :D Rajtam a leszáradás egy az egyben ugyanaz. Fogalmam nincs az összetevőiről, nem fogom bogarászni, biztos sok a közös. Szerettem a Candyt, csak azért mondtam le róla, mert túl gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 14.

Kedi81

2018. május 6.

Szintén vakvásárlás,vagyis csere útján került hozzám-köszönöm ezúton is Kriszta !:-)
Féltem tőle,celeb-illatok elég távol állnak tőlem,mert általában,ha tetszik is egy ilyen illat a tartóssága nagyon gyenge sajnos,na ő ezt megcáfolta,tartós is és nagyon különleges is,érezni,hogy nagyon sok összetevőt tartalmaz,első kifújáskor gyümölcsös,később előjön valami fém szerű érzet,ez nem tudom mi lehet,aztán bekrémesedik,befűszeresedik,picit édeskéssé válik,mint egy kaméleon,folyamatosan változik,egyszer a virágok kerülnek előtérbe,máskor a fűszeresebb összetevők,szantálfa,pacsuli és vanília,nagyon tetszik,örülök neki,hogy megismerhettem,egyértelműen megérdemli a maximális csillagot !!! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 6.

kvin

2018. április 29.

Először megijesztett, majd megmosolyogtatott - miután magamon is tapasztaltam - az előző vélemény.
Semmi közünk nem lesz egymáshoz.
Ez egy nagyon telitalálat illat, anélkül, hogy bármit tudtam volna róla, kapásból egy afro-amerikai nőci ugrott be. Nagy hajjal, tökéletes alakkal, "feka" hanggal - semmi pejoratív, sőt! Krémes, fás, enyhén púderes, nagyon szexi illat. Bőrközeli, de tartós. Valahogy egyszerre esendő és magabiztos.
Olyasmi, mint amikor egy brooklyni nő be akar illeszkedni a kertvárosba.
Egy vérbeli, magabiztos Lana Kane (Archer).
Általa azt érzem, hogy nagy hátsóval és combbal is jó nő vagyok. Imádás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

Semmi közünk nem lesz egymáshoz.
Olyasmi, mint amikor egy brooklyni nő be akar illeszkedni a kertvárosba.
Egy vérbeli, magabiztos Lana Kane (Archer).
Általa azt érzem, hogy nagy hátsóval és combbal is jó nő vagyok. Imádás!

pomme

2017. november 15.

Úúúristen :D Az igazi talponálló-szag! Tizenjópár éve még megboldogult lánykoromban csórók lévén vagy útközben ittunk csordába verődve (anyám :DDD ), vagy bementünk a diszkótól nettó 10 méterre levő "presszóba" (visítva röhögök XD), szóval a legközelebbi talponállóba, ahol egy feles Royal vodka+2-3 deci HohesC olyan 280 Ft körül mozgott. Befértek a helyre összesen vagy 10-en, szóval azon a pár négyzetméteren keveredett a szag rendesen: mi, a szanaszéjjel fújkodott celeb/puma/bármilyen ruházatimárka ami menő- "parfümös" luvnyák húztuk az émelygős-gyümölcsös csíkot, a lecsúszott 60 éves, de 80-nak kinéző nénik és bácsik a nyanyáspacsuli/Barbon/egésznapi melós, izzadságszagukkal adtak még egy adagot az illatélményhez, amihez tökéletes alapot szolgáltatott a bárpultról párolgó kannásboros sörszag. Elkapott a nosztalgia, komolyan :D Ebben a parfümben MINDEN van, amit csak akarsz. 23 illatjegy, nem is értem, mire gondoltak, amikor ezt összeöntötték. De az is lehet, hogy az enyém régi. Ha valakinek kell, szívesen elküldöm, kb 5 ml lehet az üveg alján, amit kaptam.

Update: bocsánat, kidobtam. Én, aki 5-ből 1x megsiratok egy csutkára hegyezett ceruzát vagy egy törött poharat, ha ki kell dobni, kidobtam. (Neem, nem terhes vagyok, csak hülye). Szerintem ez elég értékelésnek önmagában is :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

GNóri

2017. június 1.

Egy kolléganőm áradozott róla azóta, hogy megismerkedtünk. Fejben tartottam a megszagolandók listáján, de igazából különösebben nem hozott lázba, mégis csak egy amerikai rapper illatáról beszélünk, nem gondoltam, hogy kompatibilisek leszünk egymással. Azt hittem, hogy ez is csak egy szokásos édes, gyümölcsös gourmand illat.
Na, hát ritkán ér ekkora pozitív csalódás. Az elejét én szeretem kihagyni, az első negyed órában nem nagyon szagolgatom, ekkor tényleg olyan, mint az In Black, töményen gyümölcsös. Viszont egy kis idő elteltével valami elképesztően finom lesz. Rajtam erős a fűszeres alap (pacsuli, szantál, ámbra), a cédrustól és bergamottól van egy kis kesernyés jellege, a frézia és narancsvirág viszont kicsit frissít, puhít rajta. Nagyon mély, fűszeres, kicsit fás, bőrös, selymes illat, modern, elegáns, és rendkívül nőies, erotikus.
Rajtam amolyan my skin but better illat, nagyon rásimul, egyé válik a bőrömmel, a legjobbat hozzák ki egymásból. Ha túllépünk a sztárparfümök elleni előítéleteken, Ő egy csodálatos szignatúra illat lehet, ugyanakkor alkalmakra is tökéletes. Nagyon erős, tartós, a hidegebb idő határozottan jobban áll neki.
U.i.: Annyira jól összerakott, komplex illat, hogy gyanússá vált a termék adatlapján ez a kevés illatjegy...a fragranticán sokkat több összetevő olvasható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Lierre

2015. március 18.

Még ízlelgetem az illatát. A fejillata egyszerűen annyira harsány és kiabáló rajtam, nem emlékeztet sem gyümölcsökre, de szuggesztív és sötét. Aztán kb. fél óra múlva átveszi a helyét egy isteni, krémes, meleg illat, amivel nem tudok betelni... Zuhanyzás után rögtön a bőrőmre fújom, hogy tovatűnjön a nemszeretem illat, illetve érdekes módon a ruhákon csak a fejillat marad meg nagyon töményen, szóval ezt megvárom, hogy kicsit csituljon, aztán öltözöm fel.
Kíváncsi vagyok, ha az üveg végére érek, vágyódni fogok -e egy újabb után... Nem mindennapi parfüm, egy egyéniség, néha kicsit szeszélyes és megmakacsolja magát..

Update: Visszacsillagozom... Plusz 10 fok kinti hőmérséklet felett egyszerűen mesés az illata, alig várom, hogy reggel újra magamra fújjam. Pedig elsőre téliesnek tűnt számomra. Mégis újravevős. :) Köszi az élményt és a lehetőséget gyik-nek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 18.

hulcsi

2014. szeptember 16.

ujuj...a sok szép vélemény miatt,rendeltem mintát....emlékeztek, kisiskolás korunkban volt miniszappan, ami a tisztasági csomag részét képezte. Na, ez az az illat. És ez jó? Hát úgy tűnik sokaknak igen..nekem nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. szeptember 16.

terke29

2014. május 10.

Tavaj télen,mikor szürke,esős,vígasztalan idő volt,Hankytől kértem tanácsot,akut napfényhiányra,ami valami szívet-lelket melengető illatban testesülhet meg...A nem rövid listájában ez is szerepelt,így mikor banyadék feldobta ide a "piactérre",le is csaptam rá.
Valóban üvegbe zárt napsugár,különleges,kellemes,valamint meglepően tartós.Többen is rákérdeztek már,mi is ez az illat--nők többen,mint férfiak.. :)
Összességében nem csalódtam benne,bár nyárra kissé édesnek gondolom.El is teszem a hűvösebb napokra.Ha tehetitek,próbáljátok ki.Meg fogtok lepődni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 10.

monika1966

2014. május 9.

Nagyon kedvező áron kínálták , így vakon megvettem . Nem bántam meg , különleges , finom illat és még tartós is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 9.