Egyéb

Ár:   $1.50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AsteriaBrielle, Módosítva: 2019. január 25.

Ár:   $1.50
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Fátyolmaszk, amely mézkivonat segítségével egészséges bőrt eredményez.

• Magas koncentrációjú ampoule-t tartalmaz
  • 7 természetes összetevővel küzd a bőrproblémák ellen
  • Védőréteget képez az érzékeny bőr megóvása érdekében

Bettiiyy

2019. július 25.

Először a ginzengeset próbáltam ki, és az annyira tetszett, hogy mindből be akartam szerezni egyet. Örülök, hogy nem tettem.
Ennek a maszknak is erőteljes illata van, nagyon kellemes, intenzív, mézes.
Maga a maszk jól illeszkedik az arcra, jól el van találva arányaiban, jól át van itatva szérummal. A ginzengesnél nekem rengeteg maradt a csomagolás alján (két heti használatnyi), de ennél a mézesnél csak pár alkalomnyi esszencia maradt.
Csúnya pattanások jöttek elő az arcomon, azokat szerettem volna egy picit nyugtatni. Picit lejjebb vitte a gyulladást, de azért annyira kiemelkedően nem dolgozott, és a bőrképem se lett szebb. (Egy centellás szérum és krém ennél többet tud.) A sebes részeket egy picit csipkedte.
Kb. egy óra alatt szívta be a bőröm.
Úgy gondolom, ezt inkább akkor érdemes használni - hiába van tele gyulladáscsökkentőkkel-, amikor a bőrkép rendben van, de szeretnénk egy kis extra ápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Ennek a maszknak is erőteljes illata van, nagyon kellemes, intenzív, mézes.
Kb. egy óra alatt szívta be a bőröm.

AsteriaBrielle

2019. április 12.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. A márkától már próbáltam a krumplisat, és bár az hagyott egy furcsa réteget a bőrömön, azért az az 'egynek jó' dobozba került, talán hidratált is kicsit. Ezért mertem kipróbálni ezt a mézeset is, de nem volt jó élmény. Pont otthon voltam, szóval édesanyám szólt, hogy mintha pirosabb volna a fejem mint szokott lenni, és tényleg - ellentétben pl. a Tosowoong propolisos maszkjával ami teljesen lehúzza a gyulladásokat a fejemről, ettől bepirult az egész, nem tudtam elég gyorsan lemosni. Lehet csak az én bőröm volt érzékeny egy összetevőre, de egy közepes és egy rossz élmény alapján ettől a márkától én egy életre elbúcsúztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.