Egyéb

Ár:   $1.50   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AsteriaBrielle, Módosítva: 2019. január 25.

Ár:   $1.50
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Fátyolmaszk, amely mézkivonat segítségével egészséges bőrt eredményez.

• Magas koncentrációjú ampoule-t tartalmaz
  • 7 természetes összetevővel küzd a bőrproblémák ellen
  • Védőréteget képez az érzékeny bőr megóvása érdekében

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Bettiiyy

2019. július 25.

Először a ginzengeset próbáltam ki, és az annyira tetszett, hogy mindből be akartam szerezni egyet. Örülök, hogy nem tettem.
Ennek a maszknak is erőteljes illata van, nagyon kellemes, intenzív, mézes.
Maga a maszk jól illeszkedik az arcra, jól el van találva arányaiban, jól át van itatva szérummal. A ginzengesnél nekem rengeteg maradt a csomagolás alján (két heti használatnyi), de ennél a mézesnél csak pár alkalomnyi esszencia maradt.
Csúnya pattanások jöttek elő az arcomon, azokat szerettem volna egy picit nyugtatni. Picit lejjebb vitte a gyulladást, de azért annyira kiemelkedően nem dolgozott, és a bőrképem se lett szebb. (Egy centellás szérum és krém ennél többet tud.) A sebes részeket egy picit csipkedte.
Kb. egy óra alatt szívta be a bőröm.
Úgy gondolom, ezt inkább akkor érdemes használni - hiába van tele gyulladáscsökkentőkkel-, amikor a bőrkép rendben van, de szeretnénk egy kis extra ápolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Ennek a maszknak is erőteljes illata van, nagyon kellemes, intenzív, mézes.
Kb. egy óra alatt szívta be a bőröm.

AsteriaBrielle

2019. április 12.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. A márkától már próbáltam a krumplisat, és bár az hagyott egy furcsa réteget a bőrömön, azért az az 'egynek jó' dobozba került, talán hidratált is kicsit. Ezért mertem kipróbálni ezt a mézeset is, de nem volt jó élmény. Pont otthon voltam, szóval édesanyám szólt, hogy mintha pirosabb volna a fejem mint szokott lenni, és tényleg - ellentétben pl. a Tosowoong propolisos maszkjával ami teljesen lehúzza a gyulladásokat a fejemről, ettől bepirult az egész, nem tudtam elég gyorsan lemosni. Lehet csak az én bőröm volt érzékeny egy összetevőre, de egy közepes és egy rossz élmény alapján ettől a márkától én egy életre elbúcsúztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Antioxidánsok: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Méz kivonat. A méz kiváló szénhidrátforrás, mely gazdag ásványi anyagokban, tartalmaz vitaminokat, szerves savakat, illóolajokat és fontos enzimeket. Találhatóak még benne aminosavak, fehérjék és egyéb bioaktív anyagok. 81%-ban főleg monoszacharid cukrot tartalmaz. 22 féle makro-, és mikroelem található benne. Elsősorban C-, és B-vitamin, folsav és nikotinsav a leglényegesebb vitamintartalma, de magas az enzimtartalma is. Az egyedülálló kémiai összetétel a méznek több hasznos bőrápoló tulajdonságot kölcsönöz: hidratál, nyugtat és antioxidáns, valamint jelentős antibakteriális és gombaellenes hatással is rendelkezik, illetve a bőr felszínén is védőréteget képez. A sötétebb mézek erősebb antioxidáns hatással bírnak, mint a világos mézek.

Az édesgyökér gyökerének a kivonata. Egyik fő tulajdonsága, hogy bőrvilágosító, bőregységesítő, depigmentációs hatása van, amit glabridin nevű komponensének köszönhet. Egy tengerimalacok bőrén végzett kutatás kimutatta, hogy 0,5%-os mennyiségű glabridin hatásosan képes az UVB sugárzás okozta pigmentfoltokat csökkenteni. De olyan kutatási eredményeket is találni, amik szerint bőrvilágosító hatása még a hydroquinone-nál is jobb (forrás), miközben biztonságosan használható, az esetleges mellékhatások minimálisak. A glabridin emellett antioxidánsént is számon tartott komponens, valamint gyulladáscsökkentő, bőrnyugtató hatással is bír, amit egy másik komponensének, a glycyrrhizinnek köszönhet. Atópiás dermatitisz, rozácea és ekcéma esetén is segíti enyhíteni a bőr gyulladásos állapotán.

A gyömbér gumójának a kivonata. A CosIng besorolása szerint maszkoló (kellemetlen illatot, ízt semlegesítő), tonizáló és bőrjavító összetevő, valamint illatanyag. Az összetevő a gingerol nevű biológiailag aktív komponenst tartalmazza, amely erős antioxidáns és gyulladásgátló tulajdonságokkal rendelkezik. Bisaboloolal együtt használva a két hatóanyag erősíti egymás gyulladáscsökkentő hatását (forrás). Paula Begoun szerint a gyömbérkivonat a gyömbér olajjal ennenben nem irritálja az érzékeny bőrt.

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.