Egyéb

Ár:   500 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: petrezselyem, Módosítva: 2017. január 13.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Glicerint és rózsakivonatot tartalmazó körömlakklemosó.

petrezselyem

2017. január 7.

Még kezdő körömlakkozós korszakomban rendeltem az internetről néhány lakk kíséretében, de ez miatt majdnem elment a kedvem a lakkozástól. Amikor kibontottam a csomagot, borhoz hasonló szag csapott meg. Nem tudtam, hogy miért van borszaga a csomagomnak, aztán felnyitottam a körömlakklemosós üveget, és megtaláltam a tettest. De nem is igazán a szaga volt a probléma, hanem a tisztítási ereje, mert az egyenlő a semmivel. Egy alapréteget és egy réteg színt vittem fel. 2, azaz két óráig sikáltam vele a körmeimet - nem kevés vattát elhasználva -, mire eltűnt a lakkozás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.