Egyéb

SEYO TDA Anti-Aging Terápia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. április 10.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Esztétikai-bőrgyógyászati kezelések

A SEYO TDA egy olyan anti-aging terápia, mely tartósan feszesíti a bőrt anélkül, hogy tűt vagy szikét alkalmaznának. Az eszköz úgy juttatja a hatóanyagot a bőr mélyére, hogy közben hozzá sem ér. Rendszeres használatával a hatóanyagok a bőr legmélyebb rétegeibe kerülnek, ami elősegíti a sejtosztódást. Láthatóvá válik a bőr természetes feszessége, csökken a gravitációs ráncok mélysége és a bőr frissebbé, fiatalabbá válik. Akár 60%-al hidratáltabb bőr érhető el a segítségével.

Árak: kb. 20 000 Ft / alkalom

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wishes

2015. április 10.

Pár hete lehetőségem volt kipróbálni ezt az érdekes kezeléstípust, gondoltam, most megosztom veletek is a tapasztalataimat. Itthon még nem sok helyen csinálják, én speciel a belvárosban, az Öt Elem Életmód Központban próbáltam ki, ami egy gyönyörű,eldugott, csendes kis hely.
Maga a kezelés elég érdekes, mert eszköz úgy juttatja a hatóanyagot a bőrbe, hogy közben hozzá sem ér, mivel a hyaluronsavas hatóanyagot egy nagy nyomású, pulzáló levegő segítségével működő kütyü juttatja be a bőrbe. Az egész kezelést arctisztítással és egy kézi gyémántfejes arccsiszolással kezdték, hogy a hatóanyag jobban be tudjon hatolni a bőrbe, majd a bőrömnek (a leggyengébb, 05-ös) megfelelő ampullát "fújtak be", kb. 10 perc alatt. Maga a befújás nagyon kellemes, hűs, finoman masszírozó érzést nyújt, a bőröm pedig olyan gyönyörű, egységes színű lett, mint máskor alapozótól :) A kezelés hidratáló hatása hosszú távon nem volt olyan észrevehető, pár nap után normál bőrápolás mellett is visszaállt a megszokott állapotába. Nem tudom, hogy folyamatos kezelés után ez változna-e, de egy kezelés nálam hatása olyan volt, mint bármilyen más hasonló jellegű kezelésé, csak gyorsabb és kellemesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 10.