Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zolabori, Módosítva: 2011. július 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes növényi zsiradék, finomítatlan, kézi készítésű. A shea-fa terméséből készül az afrikai Észak-Ghánából. Tartalmaz A-, E- és F-vitamint. Fair Trade termék.

zsuzsanna.kurdy

2011. július 4.

én is a száraz sarokbőrre kentem csak, mert máshova nagyon nehéznek találtam...meg kell mondjam, nagyon szépen rendbe hozta a tél után a lábam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 4.

zolabori

2011. június 27.

Rendszeresen használom az egész testemre, a fiam ekcémáját eltüntette!

Lábápolásra is kiváló, először kicsit szoknom kellett az édeskés-füstös natúr illatot, de mindig az jár a fejemben, hogy ez Afrika illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 27.

Rendszeresen használom az egész testemre, a fiam ekcémáját eltüntette!

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)