Egyéb

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lysza1985, Módosítva: 2015. október 7.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Gyógynövényi olajokból készült keverék, fejfájásra, szédülésre, megfázásra és rovarcsípésre.

lysza1985

2015. október 9.

Olyasmi mint a kínai balzsam, olaj formulában. Megfázásra remek, nekem ha olyan nyomott a fejem, akkor tökre felélénkít, masszírozásra is használtuk, nagyon jó izomlazító.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

A szegfűszeg virágának olaja. A CosIng besorolása szerint szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.