Egyéb

Ár:   $7.25   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adri0419, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Ár:   $7.25
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Ayurveda gyógyszerkönyvén alapuló növényi készítmény, amely több mint 4000 évvel ezelőtt (Kr. E. 2000) krónikus volt. A balzsamot 60 évvel ezelőtt kutatták és fejlesztették ki, és 1932-ben bevezették a hagyományos ajurvéda orvosok klinikai vizsgálata céljából. A balzsamot 1934-ben vezették be a piacra.

• Nyugtatja a sporttal kapcsolatos fájdalmat, például izom- és csontfájdalmakat.
  • Ideiglenes mentességet biztosít a megfázás és az influenza ellen.
  • Enyhíti az általános fájdalmakat, például a fogfájásokat és a fejfájást.
  • Segít a reumás kellemetlenség enyhítésében.

adri0419

2019. augusztus 30.

Mikor kismama voltam és fájt a fejem, nem akartam a megengedett gyógyszereket szedni, inkább bedörzsöltem a halántékomat és már jobb is volt, sőt teljesen elmúlt a fejfájás. Szóval 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.