Egyéb

Ár:   $1   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 30.

Ár:   $1
Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Szilikon "szivacs" sminktermékek felviteléhez. Nem szívja magába az adott terméket, tisztítása rendkívül egyszerű.

Niki94

2017. szeptember 16.

Én ezt vásároltam meg de mostanra kijöttek az olcsóbbak is valószínű azt venném meg. (Ez 7-8 € körül volt)

A szivacs helyett vettem, mert ezt sokkal higiénikusabbnak tartottam. Sajnos a szivacstól mindig pattanásaim voltak hiába tisztítottam rendszeresen. A felvitele valóban az elején elég szokatlan, de egy-két hét alatt bele lehet jönni. Tapasztalataim szerint egy jó alapozót egyszerű felvinni vele, de ha épp kifogok egy rossz minőségű állagra sem megfelelőt azt nem igazán lehet eldolgozni, de az ilyen alapozóim amúgy is a kukában landolnak.
Használat után elég szappanos vízzel vagy sminklemosóval vagy antibakteriális szerekkel elmosni.

Szerintem érdemes ezt használni főleg, hogy a drogériákban is lehet már kapni 500-600 Ft-ért és így mindig egy steril eszközzel visszük fel az alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 16.