Egyéb

Ár:   990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Deichmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: BNicol, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   Deichmann
Kategória:   Lábápolók

A mezítlábas-spray valódi selyemmel és visszafogott illattal kényezteti a lábat, és megakadályozza, hogy a cipő kidörzsölje azt viselés közben. A speciális hatóanyagok egy láthatatlan védőréteget képeznek a láb körül, gy teszik kényelmessé mezítláb a cipő viselését. Emellett különleges összetevők gondoskodnak az ápolásról és a higéniáról, így a láb friss és száraz marad. 24 órán át tartó száraz és selmyes érzés.

Dermatológiailag tesztelt.

anetta.filip

2019. augusztus 13.

Ez nem egy lábizzadás elleni spray! Arra van, hogy a cipő ne dörzsölje ki a lábat, egy selymes védőréteget képez a bőrön.
Az eladó hölgy ajánlotta, igazából szoknya mellè, hogy a combok ne dörzsölődjenek. Nekem erre tökéletesen bevált, màr a harmadikat fogyasztom. Igaz, hogy lehetne benne több is, de nélkülözhetetlen. Eredeti céljára még nem próbáltam, de fogom! Nem irritál, és teszi a dolgát, nagyon szeretem! (Hiába na, tudnak valamit ezek a cuccok, a habos cipőtisztítójuk is nagyon bevált.) Érdemes megvárni, míg kissé megszárad, ès persze nem slukkolni le nagyon.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Mangaa

2018. október 26.

Ez a termék zseniális, köszönöm annak, aki kitalálta. Kár, hogy ilyen kicsi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 26.

Ez a termék zseniális, köszönöm annak, aki kitalálta. Kár, hogy ilyen kicsi.

Dea

2018. június 2.

Update: Hordtam a szandált enélkül is, és nem lett semmi bajom :D(valószínűleg inkább az a fontos,hogy betörd a cipőt, szóval nem venném meg még egyszer :D )

Nyáron használom szandálhoz, szerintem segít abban, amit ígér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 2.

Nyáron használom szandálhoz, szerintem segít abban, amit ígér :)

Lunalaluna

2018. január 25.

Nekem nem izzad a lábam kánikulában sem és nem is vagyok hajlamos, hogy feltörjék a lábam a cipők. Van olyan időszak viszont, amikor a szandált még nem időszerű, úgyhogy marad a zárt vagy félig zárt magassarkú, viszont a harisnya már meleg napközben. Ebben nyújt nagy segítséget ez a spray. A száradásra kell időt szánni, mert különben ledörzsőlődik! Nem színezi a bőrt, csak selymes érzetűvé és kinézetűvé teszi és könnyebb felvenni a cipőt, illetve kényelmesebb hordani napközben harisnya nélkül. A hátránya, hogy nagyon kevés ideig elég, pedig csak a nadrágból kilátszódó részekre fújok. Összességében szeretem és tavasszal megint fogok venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 25.

req

2017. július 22.

Szandálhoz ajánlotta az eladó, de nem vettem meg. A szép új szandál pedig gyönyörűen feltörte fél óra után a lábam, azonnal rohantam vissza a boltba. És milyen jól tettem! Jó illata van, nem ragad a lábamon, nem csúszkál a lábam a cipőkben, szandálokban és nem töri fel azóta egy cipő sem a lábam! Újravevős termék lett nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Enne

2017. július 11.

Ezt nagyon szeretem! :) Tavaly szandálhoz ajánlották a dm-ben, és vettem egyet. Viszonylag hamar elfogyott, egynyári csoda volt. Isteni illata van, és szerintem tényleg hatásos is. Bár nem szeretem a tukmálós dolgokat, de ezt idén újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

Effi

2017. július 11.

Csodás illat! Finom, selymes lesz a lábam, de se nem friss, se nem száraz. A cipők törik továbbra is. Csak az illata miatt vettem meg. Azt a lábspray-t még nem találták fel, amitől az én lábam nem izzad. Azt sem, amelyiktől nem törik fel a cipők. Durván izzadós lábúaknak nem jó vétel, mert drága és kevés van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 11.

2017. február 28.

Az összetevői nem a legszebbek, de az illata finom. Főleg nyáron használom, nyitott cipőkbe, szandálokba tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 28.

Lunalys

2016. október 24.

Nagyon finom illata van és sokáig fent marad a lábamon, még a nyári időszakban is. Selymes érzés, a cipők nem törik a lábam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Alex0920

2016. október 11.

Nekem nagyon izzadós és kényes a lábam, főleg a tanga papucsok és szandálok hordáskor vannak problémáim, de a vadonatúj kínaiban vásárolt lábujj közötti szandál a nyár folyamán egyszer sem törte fel a lábam ami kész csoda, pedig nyaraláskor is használtam és elég sokat sétáltam benne városnézéskor. Az ilyen cipők mindig elég csúnyán kidörzsölik a lábujjam, még sokszor akkor is, ha ez a kis pánt szövetből van, de most már a műanyagtól sem kell félnem. Egyszerűen imádom, megváltás számomra....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Octyldodecanol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Octyldodecanol, Benzyl Salicylate, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag