Sol de Janeiro

Ár:   €19 és €32   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   90 ml és 240 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SimonHajni, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   €19 és €32
Kiszerelés:   90 ml és 240 ml
Lelőhely:   külföld, online

A pisztácia és sós karamella illatú Brazilian Bum Bum Cream ihlette testpermet, mely testre, hajra és fehérneműre is fújható.

Sol de Janeiro  Rio Sunset Glowmotions MINI
Ár: 2999 , Eladó: Dlm
Állapot: Új, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalást követően küldöm a terméket
Fújós Sol de Janeiro Brazilian Crush Body Fragrance Mist
Ár: 1500ft/900ft , Eladó: oaxaca
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: --, fizetés: Utalás+posta

1999

2022. január 20.

Kifejezetten szeretem az édes illatokat de ez még nekem is túl sok, borzasztóan gejl. Utána olvastam neten és nem értem, hogy mégis miért dicsérték ennyire. Az elején intenzív az illata de nem túl tartós, kb 1,5 óra után csak akkor érződik ha a megszagolom a csuklómat ahova fújtam de ez nem nagy hiba figyelembe véve, hogy ez egy testpermet, nem pedig parfüm.

Update: Végülis nem rossz a tartóssága csak bőrközelivé válik, úgyhogy kap plluszba 1 csillagot de még így is gejl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 20.

krémparádé

2021. augusztus 2.

A testpermetet megvettem és el is adtam, mert a kezdeti finom illat után egy uncsi, egysíkú, túltolt édességnek éreztem magamon. Idén viszont megláttam egy pumpálható csillámos olaj változatot, ami ráadásul 30-as védőfaktoros kiadás, és mivel le volt árazva, nem volt kérdés, hogy ő lesz a nyaralós napolajom (nem szeretem a napkrémeknek sem az állagát, sem az illatát). Nagyon jó döntés volt, a kifújáskor érzett illata kitartott, férjemnek is tetszett, a csillámok szépen eloszlottak egy kis benne úszkáló műanyag keverőnek köszönhetően és csodásan csillogtak a napfényben. Sokáig elég lesz, akkor is kevés fogy, ha tetőtől-talpig bekenem magam vele. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 2.

vflora33

2021. február 18.

Imádom az illatát, ugyanolyan, mint a bum bum krém, egyszerűen páratlan. Nem igazán tartós, de nem is bánom, nem szoktam parfümöt sem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

kincsokinga

2020. november 17.

tökéletesség tökéletessége, csodálatos illat, természetesen hosszantartóan

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

tökéletesség tökéletessége, csodálatos illat, természetesen hosszantartóan

wallflower87

2020. július 22.

Ez az illat azt a feelinget idézi számomra, mint mikor túl sok édességet összeeszel és felfordul a gyomrod a végén. Van benne valami émelyítő,  állott autóillatosítóra emlékeztető jegy, hasonló mint a Shay&Blue Salt Caramelnél, csak talán ez annál egy fokkal elviselhetőbb. Ahhoz képest, hogy testpermet, rajtam elég sokáig érződik, mintha EDT töménységű lenne. Nagy melegben, strandra nem hinném, hogy fogom használni, inkább télre, talán a hidegben kevésbé fullasztó. Kaptam is rá negatív visszajelzést anyumtól - leszólta, hogy túl édes, tömény, pedig akkor már órák óta rajtam volt és nem fújtam vele agyon magam.  Amúgy nem igazán szokott  semmilyen megjegyzést tenni az illatomra, mondjuk az is igaz, hogy szüleim nem szeretik a túl intenzív illatokat, meg parfümöket úgy általában. Ez kicsit elvette tőle a kedvem, azért szerintem majd elfújkálom, de csakis hűvösebb időben és odafigyelve a mennyiségre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 22.

lulley93

2020. július 21.

A legjobb illat. Nem tul tartos az illata, bar ez vegul is csak egy testpermet. Szamtalanszor kertem a markat, hogy csinaljak parfumot is, vegre lett, de mindenhol azt olvasom, hogy a testpermet tartosabb.😭

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 21.

Hiuz

2019. július 24.

Ismét úgy vásároltam, hogy hagytam magam meggyőzni a vélemények által...kár volt. Én is az utazós szettet vettem meg, a testpermetet először felfújva első gondolat: te jó ég, mi ez??!!! Hasonlítani se tudom ezt az illatot semmihez, rettenetesen édes, fanyarsággal vegyítve, egy testpermettől felfrissülést várnék, ez inkább terhes. Most a napokban fújkálom magam, mikor találkozok ismerőssel, kíváncsi vagyok, valaki tesz-e megjegyzést erre az émelyítő szagra, de még eddig senki sem szólt :D Aki szereti az ennyire gejl illatokat, az biztos beleszeret ebbe a termékbe. De ez nem én vagyok, nem illik hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 24.

nicolebunny

2019. június 6.

Az illata mennyei, viszont erős - fejfájáskor abszolút nem ajánlom használni. :) Egyszer kaptam a Douglasban a vásárlásom mellé ajándékba néhány kis tasakos mintát a krémből, és akkor nagyon megtetszett az illata, így most a Douglasban megvettem a kis utazós szettet. Ugyanaz az illata van, mint a krémnek (köszönjük, Captain Obvious), és a ruhán egész sokáig érezni az illatát, és nem színezi el az anyagot. Nagyon jó nyárias illata van, nekem kicsit naptejes, édes, valami mennyei. Sajnos ez a kicsi kiszerelés nekem nagyon hamar fogy, így nem használom minden nap, de napsütéses meleg napokon sűrűbben fogom fújkálni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

cattitude

2019. június 6.

én is a minit vettem meg (sőt csak a mini szett hirdetése miatt fáradtam be a Douglasba hihi), és egyszerűen nem tudom eldönteni, szeretem vagy utálom. édes, nagyon is az. igazi nyálcsorgató nyalánkság a pisztáciával meg a karamellával, ugyanakkor ha ezt megérezném valakin a fülledt metrópótlón, még az is elképzelhető lenne, hogy diszkréten lehányom az illetőt, mert elképesztően gyomorszorítóan émelyítő is tud lenni. amúgy a minőségre nincs panasz, simán elillatozik 2 fújás órákon át a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

HannK

2019. június 5.

A carnaval crush getaway set-ben vettem meg, egyből kettőt, gondoltam a sok jó vélemény után hát miért is ne, imádom az illatát, teljesen nyári hangulata van, ha elfogy azt hiszem rendelni fogok nagyobb méretben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 5.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance