Egyéb

Ár:   6000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eszterszekely, Módosítva: 2019. október 22.

Lelőhely:   patika, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogorvosi és szájhigiéniás fertőtlenítőszer.
Összetétel: 0,12% klórdioxidot tartalmazó oldat.

Felhasználása:

• Endodoncia (Gyökérkezelés)
  • Szájsebészet
  • Paradontológia (Fogágy beteségek)
  • Fertőző szájbetegségek
  • Heveny, fertőzéses eredetű fájdalommal, gyulladással járó fogmegbetegedések

eszterszekely

2019. október 22.

Többféle hígításban is kapható de mivel mindegyik alapja a tiszta klór-dioxid ezért gyakorlatilag ebből a termékből az előírt arányok mellett mi is a szükséges töménységűre hígíthatjuk ha például öblögetésre használnánk. De ecsetelni így a leghatékonyabb hígítás nélkül. Én torokgyulladás alkalmával vagy az ajkakon/szájban/nyálkahártyán keletkezett ilyen-amolyan sebre használom de alapvetően fogászati beavatkozások vagy problémák esetén, fogkefék vagy egyéb eszközök tökéletes és biztonságos fertőtlenítésére találták ki. Kicsit vasas vagy vegyszeres íze/szaga van (mivel az is) de ez nem marad meg. Eleinte fenbtartásokkal használtam mert ugye akarva-akaratlanul lenyel valamennyit az ember, illetve a nyálkahártyáról is minden felszívódik de aztán megnyugtattam magam idővel mert azt ígérik hogy hamarabb elpárolog minthogy fel tudna szívódni illetve a mi sejtjeinket nem károsítja csak a mikroorganizmusokét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 22.