Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Béatrice, Módosítva: 2013. május 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Alizka

2016. augusztus 30.

Nem egy főnyeremény ez a lemosó, az biztos! Egyszer kellett valami gyorsan, és ezt vettem meg (nem tudom, hol), és igen, azt hiszem olcsó volt. A szaga olyan, amilyen... az illatosított cuccoknál jobb, büdi, de nem marja az orrom, elviselhető. A körömlakk-lemosás szerintem úgyis szagokkal jár, a szellőztetést nem lehet megúszni, én ezt már elfogadtam. De azt nem, hogy valami alig szedi le a körömlakkot, mint ez. Sok kell belőle, hogy mindent leszedjen, és sokáig is tart a procedúra, mert dörzsölgetni kell. Tűzoltásnak jó, sok kell belőle, így úgyis hamar elfogy, és utána keresek valami jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 30.

Underbelly

2015. július 26.

Nehezen szedi le a lakkot, rettentően büdös, szárítja a körmöm és a tetejében még csípi/irritálja is a bőrömet. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

Demonshadow

2014. október 24.

Nah, ez az, ami kábé semmit sem ér. Hosszas percekig kell dörgölni a körmömet, mire végre valami változás figyelhető meg rajta. Abszolút nem jó lemosó, nagyon sok kell belőle, hogy tényleg érjen valamit, így hamar elfogy. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

lilielli

2014. február 17.

Borzasztóan büdös van az egész lakásban, ha ezt használom!! A körmeimet gyengíti, lejön a köröm felülete, hámlik. Nehezen birkózik meg a csillámos lakkokkal. Az egyetlen pozitívum, hogy olcsó. Nem veszem újra, az biztos......!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 17.

Laura19

2013. augusztus 1.

Vannak lakkok, amiket nem bír leszedni, de azért jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Vannak lakkok, amiket nem bír leszedni, de azért jó.

krebianna

2013. július 11.

Szerintem nagyon jól leszedi a körömlakkot, tényleg nincs jó illata, de sokkal jobb mint az illatosított és színezett lemosók!!! Ráadásul nagyon olcsó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 11.

Béatrice

2013. május 29.

Nehezen szedi le a körömlakkot és sok kell belőle a vattakorongra. Emellett még büdös is. Azért a semminél jobb, ha épp nincs más otthon, de az biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

Illatanyagok: MEK, Isopropyl Alcohol

MEK i