Egyéb

Ár:   45 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: lazolkov, Módosítva: 2020. március 10.

Ár:   45 000 Ft

Illatjegyek: guaiac fa, cédrus, szantálfa, nyírkátrány, tölgyfazuzmó (Evernia prunastri) absolut, cade olaj, kasztoreum, ámbra, vetiver, labdanum, mósusz, fenyő, dohánylevél

Ár: 2900 Ft , Eladó: lazolkov
Állapot: új, üvegéből frissen fújva, Helyszín: Gödöllő-Budapest, fizetés: postánmaradó, foxpost

lazolkov

2020. március 10.

A téli erdők rendkívüli intenzitással indít, csípősen füstös, balzsamosan gyantás, guaiac fás, állati kasztoreummal, amelynek valami egészen különlegesen ínycsiklandozó, de nem túl édes juharszirupra emlékeztető, szinte vajas illat ágyaz meg, pár perc erejéig. Vastag és erőteljes textúra, ez a buja sötétség már-már a Slumberhouse setét erdejét idézi Josh Lobb Norne című liturgikus „költeményéből”. Olyan, mintha valaki egy hatalmas füstölőt lóbálna egy sűrű, sötét, hóval borított nyirkos erdő közepén tartott pogány szertartáson.
A gyönyörű nyílás csikorgó ágyán, döbbenetes mélységű leszáradásnak lehetünk tanúi. A bőrünkre freccsentett matéria szívében hihetetlen mélységű dimenziók nyílnak meg, az állati jegyzetek kifejezett melegséget adnak neki, anélkül, hogy az elmenne a Bal à Versailles piszkos-sárga gyönyörűséges birodalmába, majd egyik pillanatról a másikra, az eső és hó áztatta rengetegből egy roppant meleg és biztonságos őszi erdőben találjuk magunkat. Az illat a bőrünkön valami csodálatos karamellszínű fényben tündököl, ámbra ámbra hátán, ami megpihen az enyhén és édeskésen füstös, fekete orosz bőrből készült, néhány száraz dohánylevéllel bélelt avar-kereveten. Páratlan egyensúly és harmónia lesz úrrá viselőjén.
Furcsa így leírva, de a kenyérsütés olfaktorikus élménye is feldereng, egy bögre gőzölgő kávéval kezünkben, a fenyő gyantájától pattogó tűz mellett üldögélve, nagyon finom földes elemekkel fűszerezve. Finom és intim aura vesz körbe minket, Norne setét erdejéből alig egy óra elteltével a L'Air du Desert Marocain oázisába keveredtünk, és ott is maradunk még jó sokáig. A melegben levetett angórapulcsink illata még a bőrünkön párolog, könnyűnek érezzük magunkat, csipet fahéjjal és szerecsendióval kevert, olvadtan gyantás balzsamba süppedve, lebegve, de nem elmerülve benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. március 10.