Egyéb

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Csabesz43, Módosítva: 2017. február 20.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

Ápoló krém száraz, viszkető bőrre kókuszolajjal, neem és kurkuma-kivonattal. Az indiai ayurvédikus gyógyászatban használt gyógynövényekből összeállított krém nagyon sűrű, így kis mennyiség is nagy bőrfelületen oszlatható szét.

angesz90

2018. október 4.

Sokáig vártam ennek a krémnek az értékelésével, mert többször előfordult, hogy túl hamar fűztem nagy reményeket más termékekhez. Évek óta szenvedek a fejbőrömön (tarkótájon) pikkelysömörrel, amire kicsit sem túlozva annyi mindent kipróbáltam, hogy tanulmányt lehetne írni. Ideig óráig volt amelyik szer használt is. Az itteni néhány vélemény alapján úgy voltam vele, hogy amennyi pénzt beleöltem a dologba még egy krém már nem számít. És láss csodát, ez az első olyan krém ami valóban használt! :) Ezúton is köszönöm szépen Nektek! Az első héten még viszketett a fejbőröm amikor bekentem, de ahogy szépen múlt el a gyulladás és a hámlás, megszűnt ez a kellemetlen része is. Valóban kevés kell belőle és ha ügyesen használja az ember nem kell mindennap hajat mosni sem. 10 csillag, ha lehetne! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 4.

veressandor32

2017. március 4.

Sziasztok ! Egy hete használom még csak a krémet pikkely sömörre de látványos a javulás! Több mint tíz éve van ez a "nyavalyám " ,kipróbáltam drágább kenőcsöket is de eddig csak ez használt!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Csabesz43

2017. február 23.

Én is sömörre (pikkelysömör) használom. Mindent magamra kentem már amiről azt állították használ, de semmi nem tudta eltüntetni. A Sorion krém teljesen eltüntette. Hihetetlen, nem is tudom hány év után végre rövid nadrágot húzhatok ha jön a nyár. Mindenkinek ki kellene próbálnia aki pikkelysömörrel küzd.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 23.

Nagyangi

2017. február 21.

Egy külföldi fórumon nagyon jókat olvastam róla pikkelysömörre. A rengeteg pozitív vélemény hatására próbáltam ki. A könyökömön és a térdemen van leginkább. Egy hét után vettem észre, hogy elkezdett javulni a bőröm és kb. 1 hónap után teljesen eltűntek a foltjaim. Nagyon örülök neki régóta küzdök ezzel a betegséggel és ilyen eredményt még nem értem el semmivel. Olyan a bőröm mintha sosem lett volna rajta semmi. A krémnek jó sűrű az állaga így nagyon gazdaságosan kenhető. Az illata is jó. Több mint egy hónap alatt kb. a felét használtam el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

Emolliensek: Petrolatum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Paraffin
Fényvédők: Titanium Dioxide