Egyéb

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wk62, Módosítva: 2015. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A készítmény hatóanyaga a pentozán-poliszulfát-nátrium, egy véralvadást befolyásoló vegyület, mely képes a vérrögképződést gátolni, és részben a kialakult vérrögöket feloldani. Helyileg alkalmazva csökkenti a vér sűrűségét, javítja az erek vérátáramlását, gyulladáscsökkentő hatású.
A készítmény egyéb összetevői (esszenciális olajok) fájdalmat csillapítanak, izomgörcsöt oldanak.

Alkalmazása az alábbi esetekben javasolt:

• vérrögképződést (trombózist) követően kialakult panaszok (poszttrombotikus panaszok), mint a pangás, fájdalom, nehéz-láb érzés kezelése
  • felületes visszérgyulladás (flebitisz) és következményeinek (duzzanat, lábikragörcs, visszér-fekélyek) kezelése
  • ínhüvelygyulladás (tendovaginitisz) kezelése
  • sport- és baleseti sérülések (pl. rándulás, zúzódás, ficam, vérömleny) tüneteinek kezelése
  • hegek kezelése

Összetevők: Melissza Olaj, Törpefenyőolaj, Rozmarigolaj, Trietanolamin, Izopropamol, Tisztított Víz

3clipse

2018. október 31.

Gyorsan hat, nem kell bemasszírozni (sőt, tilos) ezért gyorsan el lehet intézni a bekenést, és utána tökéletesen kellemes érzést ad az addig nehéz lábnak. Én is kezet szoktam mosni utána, de ez a liotonnál se volt másképp, és a liotont ráadásul masszírozgatni kellett amitől a kezemre több gél került mint a lábamra, és annak hűsítő hatása se volt. Szerintem abszolút megéri az árát még a kisebb kiszerelés is mert nem kell túl sok belőle, de az is igaz, hogy én nem minden nap használom, mert állómunkát végzek, és a nehézlábérzést sokszor meg tudom előzni vagy késleltetni szájon át szedhető detralexxel vagy venotec-kel, és azután már kenegetni nem kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Balitens

2017. szeptember 6.

Néhány hete elfogyott a lioton gélem és abban a gyógyszertárban nem volt, ahová mentem. Helyette az SP 54 gélt ajánlották, gondoltam kipróbálom. Nagy csalódás volt, a közelébe sem érhet a Liotonnak, pedig az ára igyanaz. Ragacsos, az illata semmilyen és a hatása szinten az! Napi 9 órában álló munkát végzek mindennap kenni kell a lábam, de ez a krém sem a visszereket sem a nehéz lábérzést nem csökkentette, ami nekem különösen fontos. Nagyon szívtam érte a fogam, legszivesebben visszavittem volna, de persze nem tehettem, hisz már használtam. Összefoglalva, soha többet semmire!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

PiciCic

2016. május 13.

Trombózistól fájó lábamra kentem. Nem bíztam a hatásában,de meg kell hagyni nem rossz. Az árát picit sokallom.
Egy problémám vele,hogy miután bekenem vele a lábam,kezet kell mossak,mert nagyon ragad.Ezért a -1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Evie

2015. január 24.

Nagyon hatékony, jó cucc, aranyárban. Minden snowboardozás/síelés legfontosabb eleme. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 24.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 16.

Ezt páromnak orvos javasolta, mikor vérvételen volt és emiatt hatalmas felületen csúnya fekete lett a karja. Akkora volt, hogy még két hét múlva is ott éktelenkedett volna, és láss csodát, 4 nap alatt elmúlt, napi 3 X kenegetve. Azóta én is használtam, mert olyan érzékeny bőröm van, ha nekimegyek valaminek, az biztos kék foltot hagyna hetekig, ezt használva 3-4 nap múlva semmi nem látszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 16.