Egyéb

Ár:   €40   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   28 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jucma83, Módosítva: 2018. június 14.

Ár:   €40
Kiszerelés:   28 db
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hatékony otthoni fogfehérítő csíkok. Biztonságos fogfehérítés és ragyogó fogak otthon. Fogorvosok által fejlesztett formula, mely klinikai tesztekkel igazoltan biztonságosan fehéríti a fogakat. Könnyen használható a rugalmas tapaszoknak köszönhetően.

Ár: 1500 Ft , Eladó: boggger
Állapot: 4 alsó, 4 felső mini csomag, Helyszín: Budapest, fizetés: --
karaibrahimgil

2020. január 3.

Nyolcdarabos, azaz négy napnyi mennyiséget próbáltam ki (két hétig kellene használni egyébként). Meglepően igényes, mágneses dobozkában és rövid, érthető használati utasítással, egy névjegykártyaszerű bemutatkozóval érkezett a termék. Első két alkalommal fogmosást követően, este ragasztottam fel két csíkot száraz felületre (jelentsen ez akármit, de ezt kérték, úgyhogy megtöröltem a fogaimat felvitel előtt). Ami azonnal feltűnt, hogy nagyon könnyen tapad, nem nagyon lehet elvéteni vele a ragasztást, így a fogak hátsó részét is érinti többé-kevésbé. Ez a félig-meddig látványosság a csíkok hosszát is érinti: a tapasz kb. a fogsor felét éri, vagyis amivel rámosolygunk a világra, már ha nem Julia Roberts állkapocsszerkezetével születtünk. A többi rész mit számít persze, nem vagyunk hollywoodi sztárok, meg aztán hogyan húznánk le, ha a bölcsességfogaink is alig férnek el a szánkban.
Minimális fehérítést és friss leheletet már az első használat után észrevettem, köszönhetően a hidrogén-peroxidnak. A harmadiknál már csípett kicsit, ezért a negyedik felhelyezés előtt nem mostam fogat. Ami talán a legkellemetlenebb a használatában, az a lehúzás. Ha a férjemhez hasonlóan érzékeny és nem túl jó fogaim lennének, biztos sikítófrászt kapnék, hogy ez az átlátszó valami mintha magával akarná húzni a csontjaimat is, de ezen túllendülve és egy alapos sikálást követően tényleg természetesen fehérebb eredményt kapunk. Vakító árnyalatra azonban ne számítsunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

PVP 0 0