Springfield Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Springfield üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hexen, Módosítva: 2012. november 15.

Lelőhely:   Springfield üzletek
Bőrtípus:   Száraz

balsika

2013. január 19.

Nincs nagy tapasztalatom bronzosítók terén, de nekem bevált. Óvatosan kell vele bánni, de szépen lehet vele kontúrozni. Szerintem évekig elég lesz akkora adagot kapunk. :) Én Karácsony előtt vettem féláron, így aztán végképp megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 19.

hexen

2012. július 24.

A West End-ben vásároltam a Springfield boltban. A Bronzosító számomra kicsit sötét, és nincs színválaszték. Egy pirosító púderre is beruháztam, azzal elégedett vagyok, ami az árnyalatot illeti, de tartósságot tekintve nem állja meg a helyét. Összességében nem volt pozitív tapasztalat....Azért adok két csillagot, mert azért nem teljes pénzkidobás, de az igazán jó minőségtől fényévekre van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 24.