Egyéb

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   gyógynövényboltok, patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dsb, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Lelőhely:   gyógynövényboltok, patikák, online
Kategória:   Egyéb

Izomlazító roll-on az izmok és ízületek ellazítására, fájdalom mérséklésére természetes, növényi hatóanyagokkal, kámfor nélkül. Edzések előtt melegíti az izmokat és ízületeket, edzés után pedig pihenteti a fáradt izmokat. A készítmény praktikus roll-on kialakításának köszönhetően a melegítő folyadékkal úgy tudjuk masszírozni a testet, hogy a kéz bőre nem érintkezik a folyadékkal.

Orvostechnikai eszköz.

gothmarypoppins

2019. január 21.

Kellemesen lelazít, segít a hidegtől fájó ízületeken, és hasznos a bemelegítéshez is, egy kis csoda ez a cucc!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Illatanyagok: Eucalyptus Globulus (Eucalyptus) Leaf Oil, Eugenol