Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Steril mull-lap, vágott (10 x 10 cm), patikákban beszerezhető, kb. 80-100 forintért.

mili

2013. május 22.

Napi szinten használom, de nem magamon, hanem másokon. Gyógyszertárban bárki megveheti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. május 22.

bandita

2013. május 11.

Van ennél jobb steril gézlap szerintem. Ezek a lapok a semmiben végződnek, a szélük foszlik, szöszöl.
A sterilitás tekintetében pedig nem vagyok elragadtatva. Egészen addig a mozzanatig steril, ameddig a csomagot ki nem nyitjuk, utána legfeljebb tiszta.
A szakmámban, a munkahelyemen tutibb kiszerelésű, jobb minőségű termékeket használunk sebtisztításra, kötözésre.
Arctisztításra, kisbaba szájának a kitörlésére én ezt biztosan nem használnám, a foszladozó szélek engem nagyon zavarnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 11.

zafira

2013. május 10.

Nekem a borgyogyasz javasolta ,hogy vattakorong helyet inkabb gezlappal toroljem at az arcom ,teljesen bevalt tenyleg jobban tisztit igy.Mostanaban felvaltva hasznalom vattakoronggal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 10.

lujzi

2013. április 23.

szerintem ezen a terméken nincs, ami rossz lehetne, hiszen csak egy sima gézlapról beszélünk. viszont nagyon béna a csomagolása. nagyon praktikus lenne, ha normálisan visszazárható lenne a doboz. ha nem arctörlésre használja az ember, hanem pl. kisbaba szájának kitörlésére vagy sebkötözésre, akkor a sterilitás nem elhanyagolható szempont...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 23.

cirmok

2013. április 13.

Láttam, hogy gyülekeznek a vattakorongok a krémmánián: ez a termékfeltöltés most azoknak szól, akik, mint én, ki nem bírják elviselni a vatta nyikorgását. Sokáig kozmetikai papírzsepit használtam arctörlésre (a Bioderma Sensibio micellásához), de új lemosóra váltottam (Eveline), ami a zsepivel nem volt elég hatékony. A gézlap tökéletesen bevált: egy alkalommal 2-3-4 réteg lapot használok (ahogy éppen sikerül), és tökéletesen lehozza a sminket, érezhetően eltávolítja az elhalt hámsejteket is, anélkül, hogy karcolna (ritkábban kell radíroznom). A szemfestéket is így mosom le. Olcsó, könnyen beszerezhető, nagyon örülök, hogy eszembe jutott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.