Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sofie_sz, Módosítva: 2014. november 4.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

A legmagasabb elvárásoknak is megfelelő professzionális hajlakk. B5 provitamin tartalmának köszönhetően táplálja, hidratálja és ragyogóvá teszi a hajat. Rendszeres használatra is ajánlott.

kacibog83

2018. december 5.

Nem pont ez a változat van meg, mert a flakonja sötétkék-fekete színű, de a márkanév megegyezik. Rossmannban vásároltam, kb. 400 ft-ért, de ismét bebizonyosodott, hogy egy bevált terméket ne cseréljek le csak azért, mert van nála olcsóbb is... 4-es erősségűnek határozta meg a gyártója, de nem igazán tapasztaltam (még 1-est sem). Nem fújok sok lakkot a hajamra, ez után mégis egy keserű illatfelhő marad, ami elég sunyi, mert már csak akkor veszem észre, amikor csikarja a torkomat a kesernyés íze (pedig igyekszem nem belélegezni...) Más lakkoknál ezt eddig nem tapasztaltam még, pedig azokat is zárt térben, a fürdőszobában használtam. Az illata is borzasztó, igazi mamás parfümszaga van, így semmi pozitívumot nem tudok mondani vele kapcsolatban. Használat után közvetlenül sem látható a hatása, nemhogy pár óra múlva. Korábban volt 1-2 olcsóbb, nevenincs hajlakkom, de azok legalább tették a dolgukat. Ez bizony teljes pénzkidobás, a 400 ft-ot érdemes egy jobb minőségű lakkba fektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Vitaminok: Panthenol

Alkohol denaturálásához használt anyag. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint filmképző, maszkoló (szagokat, ízeket semlegesítő) hatású összetevő, valamint oldószerként is használatos.