Egyéb

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dyana91, Módosítva: 2021. március 25.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A Suncoat forradalmi vízalapú körömlakkja kémiai oldószer (toluol, acetát, formaldehid stb.) mentes. Körülbelül 70% vizet tartalmaz, amely a felvitel után elpárolog - kémiai gőzök nélkül.

Dyana91

2021. március 6.

Terhességem alatt kerestem egy olyan körömlakkot, ami nem tartalmaz egészségre káros anyagokat. Megörültem, amikor rátaláltam erre, csak sajnos óriási csalódás.
Nekem a "golden peach" árnyalat van meg, de kb. már 1 éve áll a fürdőszoba polcomon a majdnem teli tégely.
A lakkot minimum 3 rétegben újra kell kenni, mert nagyon enyhén pigmentált, de ennél a tartóssága nagyobb gond. Jó indulattal csak egy délelőttön tart ki. Utána már rögtön kezd pattogzani a lakk és úgy hogy közben nem is nyúltam szinte semmihez. A lakk forró vízben is feloldódik, így érdemes lakkozás után 4-6 óráig nem mosogatni fürödni stb. Egyébként körömlakklemosó sem kell az eltávolításához, vízbe áztatás után le lehet húzni.
Összességében pénzkidobásnak érzem, mert több a macera vele, mint a haszon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 6.

Összességében pénzkidobásnak érzem, mert több a macera vele, mint a haszon.

Emolliensek: Dipropylene Glycol Dibenzoate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Színezékek: Ferric Ferrocyanide, Iron Oxides, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Carmine / CI 75470