Egyéb

Ár:   1470 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andzsella, Módosítva: 2018. február 28.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Belső használatra nem ajánlott, de külsőleg bármilyen bőrbántalmat gyógyít. Fertőtleníti a kisebb sebeket, elősegíti a bőr gyógyulását, jó aftára, gombás fertőzésre és antivirulens hatása miatt herpesz és övsömör ellen is használható. A jótékony E-vitamin még gyorsabbá teszi a gyógyulási folyamatot.

Színezék-, tartósítószer- és szilikonmentes, 100%-ban természetes olaj.

Andzsella

2018. február 12.

Náthától kezdve a pikkelysömörön át a pattanásokig sok mindenre jó a teafaolaj. Erős szaga van így nem árt szellőztetni, ha valaki használja. Én pattanásokra használtam a La Roche-Posay Effaclar Duo+ krémem mellé. Az utóbbi krém sokkal hatékonyabb bőrápolásban, viszont a teafaolaj is sokat segített nekem a pattanások visszaszorításában. Kicsit csíp és erős émelyítő szaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate