Egyéb

Ár:   9490 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: naturalbeauty, Módosítva: 2021. április 20.

Kategória:   Fényvédők

100% természetes fényvédő kompromisszumok nélkül! Nem tartalmaz káros kémiai UV-szűrőket, parabéneket, alkoholt, tartósítószert, parfümöt és szintetikus vegyi anyagokat. A fényvédő egy leheletnyi színt is kapott a benne lévő kakaópornak köszönhetően, hogy még szebben el tudd oszlatni és ne hagyjon fehér nyomot maga után. Használd bátran az arcodon is a mindennapos bőrápolás részeként! Non-nano cink-oxid felhasználásával készült, mely rendkívül biztonságos UV-szűrő az emberek, a korallok és a tengeri élővilág szempontjából is. Bio cukornádból készült, 100% újrahasznosított flakonja praktikus felhasználást biztosít.

vidazs93

2021. augusztus 25.

Eredetileg arcra vettem, arra nem alkalmas szerintem, iszonyúan fénylik, hagy maga után látható réteget (hiába van kakaóval beszínezve), és nagyon lassan szívódik be, akkor se teljesen. Viszont alapvetően egy jó naptejnek tartom, pont nyaralás előtt vettem meg, könnyen kenhető (vigyázni kell az adagolásnál, mert NAGYON FOLYIK!), tengervízben sem jön le, ráadásul az INCI-je is nagyon szép, úgyhogy semmiképp se húznem le! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 25.

eszterke79

2021. május 31.

Nagyon szeretem, leginkább azért, mert nem vizes, így sokkal tovabb elég lesz szerintem, mint gondoltam. Irtó finom kakaóvaj illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

Antioxidánsok: Tocopherol

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.