Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

tundying

2015. március 18.

Hát... elsőre azt mondtam: szuper, megtaláltam a legjobb száraz sampont, amit eddig használtam! Kellemes kókusz illatú, és a hajamat is dúsította. A kedvesem is megjegyezte, hogy mi ez a finom kókusz illat... Használtam 2-3 alkalommal... aztán mire újra használtam volna, egyszerűen eltűnt!
A flakon szinte kiürülve- fel is ment bennem a pumpa, hogy biztos a kedves használta el, de aztán beugrott a tar feje, szóval mégsem ő volt-, és már nem jött ki belőle semmi, fehér por a fúvókánál összegyűlve...szóval úgy jártam, mint az előző hozzászóló. Én is imádtam volna, de így teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 18.

egifeny

2014. április 29.

egy szazasban talaltam ra, nagyon megorultem neki, kokuszillatu! de hasznalhatatlan.. :D elso probanal, hol csak vizszinu le jott belole, hol feher... de vmit csak sikerult osszehozni... es szokott belole a gaz is, sokaig jatszadoztam vele h elalljon! masodik hasznalatnal viszont ez nem sikerult, szep lassan kiszivargott belole minden... kar erte, imadtam volna az illata miatt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Coumarin